Udostępnij
Tweetnij

Apple pozwoli pobierać macOS Big Sur już jutro

macOS 11 Big Sur to nowy system Apple dla komputerów Mac. Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna. Kiedy więc można spodziewać się macOS Big Sur?

Aktualizacja: macOS Big Sur doczekał się daty premiery. Apple udostępni nowy system operacyjny dla komputerów Mac już 12 listopada. Pewnie nastąpi to w okolicy godziny 19:00 naszego czasu. Wtedy oprogramowanie powinno zostać udostępnione w Mac App Store. Poniżej znajdziecie treść oryginalnego artykułu.

macOS 11 Big Sur to najnowszy system operacyjny dla komputerów Mac, na który czeka wielu użytkowników. Apple obecnie prowadzi program pilotażowy oprogramowania i można je wypróbować w wersji beta. W trakcie wczorajszej konferencji nie dowiedzieliśmy się, kiedy zostanie udostępniona finalna aktualizacja. My jednak mamy swoje domysły.

Ten rok jest inny dla Apple, gdzie wiele prac przeciągnęło się w czasie. To samo zapewne dotyczy macOS Big Sur. Po pierwsze pamiętajmy, że ten system operacyjny nie jest jeszcze gotowy, a więc tym bardziej nie ma co na razie wypatrywać finalnej jego wersji. Skąd to wiemy? Bo nadal dostępny jest dla testerów w wersji beta i deweloperzy nie otrzymali wydania GM (Golden Master), co stało się wczoraj w przypadku iOS 14.1. Dlatego przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

kiedy aktualizacja macOS 11 Big Sur Apple dla Mac

Finalna wersja macOS 11 Big Sur zapewne w listopadzie

W przyszłym miesiącu czeka nas kolejne konferencja Apple. Już trzecia w tym sezonie i wiemy, że zostanie poświęcona głównie komputerom Mac z autorskimi procesorami. To właśnie wtedy poznamy datę premiery macOS 11 Big Sur dla wszystkich użytkowników. Niestety, termin tego wydarzenia na razie nie jest znany.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij