Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.2 beta 4 wysyła użytkownikom iPhone’ów dziwny komunikat (aktualizacja: problem rozwiązany)

iOS 14.2 beta 4 zawiera błąd. Użytkownicy iPhone’ów widzą komunikat o aktualizacji, której nie ma. Taka informacja pojawia się w iOS 14.2 beta dosyć często.

Aktualizacja: iOS 14.2 doczekał się wersji GM. Apple udostępniło to oprogramowanie deweloperom aplikacji oraz publicznym testerom. W tym wydaniu wspomniany komunikat został usunięty. Błąd zniknął i wkrótce ta wersja systemu operacyjnego zostanie udostępniona dla wszystkich właścicieli iPhone’ów.

iOS 14.2 beta 4 Apple udostępniło już jakiś czas temu. To aktualizacja, która wprowadzi na iPhone’y nowe emoji inne nowości Tymczasem okazuje się, że od kilku dni w tym oprogramowaniu Apple występuje błąd. Czym dokładnie objawia się ten problem? To komunikat z nieprawdziwą informacją o dostępności nowego software.

iOS 14.2 beta 4 wyświetla komunikat, który widzicie poniżej. Informuje on o dostępności nowej wersji oprogramowania, ale ta w rzeczywistości nie istnieje. Błąd ten występuje na iPhone’ach dosyć często. Pojawia się codziennie co najmniej kilka razy. Jednym sposobem na jego pozbycie się jest zamknięcie okienka.

aktualizacja iOS 14.2 beta 4 nie ma Apple iPhone

Komunikat z iOS 14.2 beta 4 informuje użytkowników iPhone’ów o czymś, czego nie ma

W centrum Apple dla deweloperów również nie ma nowszej wersji oprogramowania od iOS 14.2 beta 4. Ostatnim wydaniem jest build oznaczony ciągiem znaków 18B5083a z 20 października. Skąd więc taki komunikat? Możliwe, że firma planowała już w tym czasie udostępnić nowszą aktualizację, ale prace przeciągnęły się w czasie. Niedługo ta odsłona software powinna zostać udostępniona dla wszystkich użytkowników iPhone’ów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij