Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia trzecią betę iOS 14.2

iOS 14.2 beta 3 jest już dostępne. Apple w tej aktualizacji dla iPhone’ów wprowadza m.in. nowe emoji. Zapewne w iOS 14.2 beta 3 pojawią się inne nowości.

iOS 14.2 beta 3 to najnowsze, poglądowe wydanie oprogramowania dla iPhone’ów, które Apple udostępniło deweloperom aplikacji. Wkrótce będą je mogli pobrać także publiczni testerzy. Pierwszą edycję oddano użytkownikom wcześniej we wrześniu, a drugą pod koniec zeszłego miesiąca. Wśród nowości pojawiły się nowe emoji.

iOS 14.2 beta 3 być może jeszcze wprowadzi jeszcze jakieś nowości. O tym jednak przekonamy się z czasem. Najpierw muszą je znaleźć testerzy, gdyż Apple na etapie testów takimi nowinkami publicznie się nie chwali. Za jakiś czas finalna wersja tego software zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom iPhone’ów. Nie wiadomo, kiedy to jednak dokładnie nastąpi.

iOS 14.2 Beta 3

iOS 14.2 beta 3 to zapewne półmetek testów

Spodziewajmy się, że Apple po iOS 14.2 beta 3 udostępni jeszcze do testów jedną lub dwie wersje poglądowe. Więcej wydań raczej się nie spodziewamy. Oprogramowanie wkrótce powinno być finalizowane. Dostępność dla wszystkich właścicieli iPhone’ów pewnie jest nieodległa. Na więcej szczegółów na razie trzeba poczekać.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij