Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia czwartą betę iOS 14.2

iOS 14.2 beta 4 to nowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów w wersji poglądowej. Na finalną wersję jeszcze poczekamy. Teraz można pobierać iOS 14.1.

iOS 14.2 beta 4 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów, która obecnie znajduje się w fazie testów. Aktualizacja wprowadzi nowe emoji. Apple doda też inne nowości. Tymczasem można już pobierać nową wersję. Na razie otrzymali ją deweloperzy.

Czy iOS 14.2 beta 4 zawiera jeszcze jakieś nowości? O tym przekonamy się za jakiś czas, gdy testerzy zaczną je dostrzegać. Apple na razie zachęca testerów do zgłaszania błędów. Po to, aby finalna wersja tego oprogramowania dla iPhone’ów była pozbawiona jak największej ilości błędów. Na sfinalizowany software trochę jeszcze sobie poczekamy.

aktualizacja iOS 14.2 beta 4 co nowego nowości Apple iPhone

iOS 14.2 beta w formie testowej, a teraz finalna wersja z numerem 14.1

Zanim Apple udostępni finalną wersję iOS 14.2, to najpierw można pobierać uaktualnienie systemu z numerkiem 14.1. Ten nie był dostępny w postaci bety i Apple nawet niechcący udostępniło go niedługo po październikowej konferencji, a potem szybko wycofało. Wśród nowości jest wsparcie dla nowych iPhone’ów, ale w rzeczywistości są to głównie poprawki błędów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij