Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 Pro Max ma otrzymać najlepszy z aparatów

iPhone 12 Pro Max to smartfon Apple, który ma dostać konkretny aparat. Ma on być najlepszy. Zobaczmy, z czego ma składać się aparat iPhone 12 Pro Max.

iPhone 12 Pro Max to flagowiec Apple na 2020 rok, który był obiektem mnóstwa przecieków. Premiera nowych telefonów jest blisko. W tym tygodniu w sieci pojawiły się informacje, które obejmują aparat. Jeśli plotki są prawdziwe, to kamera w największym z nowych telefonów z iOS będzie najlepsza. Z czego ma się składać?

iPhone 12 Pro Max ma dostać aparat z czterema sensorami. Ten główny ma wyróżniać powiększoną matrycą z pikselami 1,7 mikrometra. Obiektyw otrzyma światło przysłony f/1.6. Następnie mamy obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw 65 mm. Całość uzupełnia sensor LiDAR.

Ceny iPhone 12 Pro Max cena Apple plotki przecieki wycieki kiedy premiera przedsprzedaż kolory obudowy aparat LiDAR

Najlepszy aparat w modelu iPhone 12 Pro Max to chwyt marketingowy Apple

Apple decydując się na umieszczenie najlepszej kamery w modelu iPhone 12 Pro Max chce po prostu zwiększyć jego sprzedaż. Aparat, większy ekran oraz bateria będą tymi elementami, które mają zachęcić do zakupu. Tutaj cena telefonu będzie najwyższa. Dlatego takie rozróżnienie względem 6,1-calowego wariantu pozwoli na sprzedanie większej liczby sztuk.

Pamiętajmy jednak, że iPhone 12 Pro bez dopisku Max w nazwie i tak dostanie bardzo podobny. Ta kamera też otrzyma cztery sensory. Zabraknie tylko większej matrycy z pikselami 1,7 mikrometra. Pozostałe elementy będą takie same. Premiera smartfonów już 13 października w trakcie specjalnej konferencji online.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij