Udostępnij
Tweetnij

Na premierze iPhone’ów 12 zabraknie kilku wyczekiwanych produktów Apple

AirPods Studio i AirTags to produkty Apple, których zabraknie na premierze modeli iPhone 12. Zobaczy je później. Zobaczmy, kiedy więc się ich spodziewać.

AirPods Studio i AirTags to urządzenia Apple, które według wcześniejszych przecieków miały zadebiutować z telefonami iPhone 12. Te obecnie są w ogniu przecieków. Najbliższa konferencja odbędzie się już 13 października. Wspomnianych wyżej nowości ma na niej zabraknąć.

Słuchawki AirPods Studio mogą zadebiutować w przyszłym miesiącu. Plotki mówią o tym, że w listopadzie czeka nas kolejna konferencja. Na niej mamy zobaczyć pierwsze komputery z Apple Silicon, czyli autorskimi procesorami, które zastąpią te od Intela. Nowe słuchawki mają zadebiutować także w edycji luksusowej ze skórą i tutaj cena wyniesie 599 dolarów. Na AirTags poczekamy dłużej.

słuchawki Apple AirPods Studio cena kiedy premiera wygląd jak wyglądają plotki przecieki wycieki nowy HomePod iPhone 12 Airtags

AirPods Studio niedługo po modelach iPhone 12, ale na AirTags poczekamy znacznie dłużej

AirPods Studio mogą zadebiutować w zaledwie kilka tygodni po smartfonach iPhone 12. Jednak na debiut lokalizatorów AirTags mamy poczekać nawet do marca 2020 roku. Plany Apple miały ulec zmianie m.in. za sprawą pandemii koronawirusa, która jest coraz większym problemem na terenie Europy. Cóż, trzeba będzie poczekać i nic na to nie poradzimy.

Wraz ze smartfonami iPhone 12 mamy jednak zobaczyć jeden inny produkt. To nowy HomePod Mini. Głośnik inteligentny Apple ma kosztować tylko 99 dolarów, czyli dużo mniej od poprzedniej generacji. Do wtorkowego eventu pozostało już niewiele czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło (2)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij