Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia siódmą betę systemu iOS 14

iOS 14 beta 7 to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania Apple dla iPhone’ów. Uaktualnienie jest już dostępne dla deweloperów i lada moment otrzymają je także publiczni testerzy. W tym przypadku będzie to jednak beta 6. Apple niedługo zacznie finalizować prace nad iOS 14, bo wkrótce udostępni go dla wszystkich.

iOS 14 beta 7 jest już dostępny do pobrania i pojawia się niedługo po szóstej wersji. Aktualizacja poglądowej edycji oprogramowania dla iPhone’ów trafiła w ręce deweloperów. Niedługo otrzymają ją także publiczni testerzy, którzy biorą udział w programie pilotażowym uruchomionym przez Apple w lipcu. Finalnego wydania spodziewamy się za kilka tygodni.

iOS 14 beta 7 pewnie jeszcze wprowadzi jakieś nowości zmiany widoczne gołym okiem. W poprzednim wydaniu ciągle je dostrzegano, a więc możliwe, że nie zabraknie ich również w tym dzisiejszym. O tym jednak przekonamy się za kilka godzin. W momencie, gdy znaczą je odkrywać testerzy.

iOS 14 beta 7 aktualizacja Apple iPhone co nowego nowości

iOS 14 beta 7 to jedna z ostatnich wersji poglądowych systemu Apple dla iPhone’ów

Program pilotażowy iOS 14 beta pomału wkrótce dobiegnie końca. Czekają nas jeszcze może z dwa lub trzy wydania poglądowe. Potem przyjdzie czas na build GM (Golden Master), który będzie w zasadzie już to finalną wersją oprogramowania dla iPhone’ów, które potem Apple udostępni dla wszystkich użytkowników telefonów. W tym roku może to nastąpić dopiero w październiku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij