Udostępnij
Tweetnij

Kiedy Apple udostępni piątą betę iOS 14?

iOS 14 beta 5 to kolejna, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów, którą Apple udostępni na dniach. Jeśli zastanawiacie się nad tym, kiedy to nastąpi, to zapewne w pierwszych dniach przyszłego tygodnia. Być może pojawią się jakieś drobne nowości, jak nowe widżety. Zmian będzie jednak coraz mniej.

iOS 14 beta 5 to nadchodząca, poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów, którą Apple wkrótce udostępni testerom. Najpierw otrzymają ją deweloperzy aplikacji, a potem członkowie biorący udział w publicznym programie pilotażowym. Ci jednak otrzymają ją w wersji z numerkiem 4, gdyż tej pierwszej deweloperskiej im nie udostępniono. Kiedy spodziewać się dostępności?

iOS 14 beta 5 Apple udostępni jeszcze w tym miesiącu. Pewnie nastąpi w pierwszych dniach przyszłego tygodnia. Być może pojawią się jeszcze jakieś pomniejsze zmiany, które będą widoczne gołym. Możliwe, że będą to jakieś nowe widżety. Na razie takie mniejsze modyfikacje cały czas są dodawane. O tym jednak przekonamy się po udostępnieniu oprogramowania do testów.

iOS 14 beta 5 blisko i niedługo Apple zacznie udostępniać poglądowe wersje częściej

Im bliżej będziemy końca programu pilotażowego, tym kolejne wersje iOS 14 beta będą udostępniane coraz częściej. Będzie pojawiać się coraz mniej zmian widocznych gołym okiem. Apple zacznie optymalizować oprogramowanie. Po to, aby było ono pozbawione jak największej ilości błędów przed wydaniem finalnej aktualizacji dla wszystkich użytkowników iPhone’ów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij