Udostępnij
Tweetnij

Kiedy Apple może udostępnić iOS 14 dla wszystkich?

iOS 14 i iPadOS 14 to aktualizacje, które Apple wkrótce udostępni dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów. Kiedy zostaną udostępnione finalne wersje oprogramowania? W tym roku trudno to przewidzieć. Może być jednak podobnie, jak w zeszłym i nowe urządzenia dostaną już iOS 14.1 oraz iPadOS 14.1.

iOS 14 i iPadOS 14 obecnie dostępne są w wersjach beta. Użytkownicy iPhone’ów i iPadów wypatrują finalne wersje aktualizacji. Te Apple powinno udostępnić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Obecnie prace nad oprogramowaniem powinny zmierzać ku końcowi. Kiedy więc można spodziewać się nowych uaktualnień?

W tym roku ze względu na późniejsze ogłoszenie iOS 14 i iPadOS 14 trudno wcelować się w dokładną datę. Poza tym w zeszłym roku sprawa też się skomplikowała poprzez ruch Apple, gdzie wcześniej wydano duże uaktualnienie i zaczęto testy wersji z numerkiem 13.1. W tym roku może być podobnie.

iOS 14.1 iPadOS 14.1 kiedy finalne wersje aktualizacja Apple dla iPhone iPad

Zakładamy w zasadzie dwa scenariusze. Pierwszym jest taki zakładający, że iPadOS 14 oraz iOS 14 zostaną udostępnione dopiero w październiku. Mogłoby to nastąpić niedługo po konferencji z nowymi iPhone’ami. Drugi scenariusz to taki, który zakłada dostępność jeszcze we wrześniu.

Finalne wersje we wrześniu i beta testy iOS 14.1 i iPadOS 14.1

Jeśli aktualizacje zostaną udostępnione we wrześniu, to Apple niedługo po tym rozpoczęłoby beta testy iOS 14.1 i iPadOS 14.1. Te systemy zostałyby udostępnione w formie aktualizacji w październiku. W momencie rynkowej premiery nowych iPhone’ów. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij