Udostępnij
Tweetnij

iOS 14 beta 5 do pobrania. Apple udostępnia nową aktualizację dla iPhone’ów

iOS 14 beta 5 to najnowsza, poglądowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów, którą udostępniono deweloperom aplikacji. Wkrótce dostęp do niej otrzymają do niej także publiczni testerzy. W piątej wersji iOS 14 beta zapewne pojawią się jeszcze jakieś pomniejsze zmiany. Niedługo zacznie ich jednak brakować.

iOS 14 beta 5, zgodnie z zapowiedziami, już jest i Apple udostępniło nowe, poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów. Najpierw trafia ono w ręce deweloperów aplikacji, ale już wkrótce będzie ono dostępne także dla publicznych testerów. W tym ostatnim przypadku będzie to czwarta wersja, gdyż tej pierwszej z czerwca im nie udostępniono. Niedługo poznamy zmiany i nowości.

iOS 14 beta 5 może wnieść jeszcze jakieś nowości i modyfikacje widoczne gołym okiem. W poprzedniej wersji trochę ich dodano. Pojawił się m.in. widżet dla aplikacji TV. Pamiętajmy jednak, że Apple niedługo zacznie skupiać się na optymalizacjach. Po to, aby oprogramowanie było pozbawione jak największej ilości błędów przed publiczną premierą dla wszystkich.

aktualizacja iOS 14 beta 5 Apple iPhone

iOS 14 beta 5 to także poprawki błędów

Apple cały czas usuwa także zgłaszane błędy i takie poprawki w iOS 14 beta 5 zapewne też się znajdują. W tym celu powstał publiczny program pilotażowy, aby można było wyłapać możliwie jak najwięcej bugów. Finalnej wersji oprogramowania dla iPhone’ów w tym roku spodziewajmy się raczej w październiku, a nie wrześniu jak to było przed laty.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij