Udostępnij
Tweetnij

Kiedy Apple udostępni publiczną wersję beta macOS 11 i nową iOS 14?

iOS 14 beta 4 to kolejna, poglądowa wersja oprogramowania dla iPhone’ów. Jeśli zastanawiacie się nad tym, kiedy Apple udostępni to uaktualnienie, to już w niedługim czasie. Publiczni testerzy czekają również na macOS 11 beta. Ogólnodostępna wersja Big Sur ciągle nie została wydana, choć miało to nastąpić w lipcu.

iOS 14 beta 4 to kolejne wydanie nowego systemu Apple dla iPhone’ów. Aktualizacja zostanie udostępniona na dniach. Gigant z Cupertino ciągle każe nam także czekać na macOS 11 beta. Nowy system operacyjny dla komputerów Mac nie doczekał się jeszcze publicznie dostępnej wersji, jak to jest w przypadku pozostałego oprogramowania.

Apple w czerwcu przekazało, że udostępni macOS 11 beta do publicznych testów jeszcze w lipcu. Cóż, firmie pozostały na to już tylko dwa dni. Czy uda się dochować tego terminarzu i poglądowa wersja nowego systemu operacyjnego dla komputerów Mac zostanie udostępniona wszystkim dziś lub jutro? Możliwe, że nie i trzeba będzie poczekać do początku sierpnia.

kiedy publiczna wersja macOS 11 beta Big Sur Apple iOS 14 beta 4 dla iPhone

iOS 14 beta 4 i macOS 11 beta pewnie w przyszłym tygodniu

Domyślamy się (biorąc pod uwagę przykład wydawania poglądowych wersji aktualizacji w zeszłym roku), że iOS 14 beta 4 i publicznie dostępna wersja macOS 11 beta zostaną udostępnione na początku przyszłego tygodnia. Najpierw nowe oprogramowanie dostaną deweloperzy aplikacji. Dzień później powinni otrzymać publiczni testerzy.

Pamiętajmy, że iOS 14 beta 4 dla publicznych testerów będzie tą trzecią. Natomiast w przypadku macOS 11 beta pierwszą publiczną edycją będzie też ta czwarta. Apple pewnie już nie zdecyduje się na upublicznienie trzeciej odsłony deweloperskiej dla wszystkich. Choć nie można tego w 100 proc. wykluczyć, ale obecnie wydaje się to być już mało prawdopodobne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla WhatsApp

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij