Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia czwartą betę iOS 14

iOS 14 beta 4 to najnowsza, poglądowa aktualizacja Apple dla iPhone’ów, którą udostępniono deweloperom aplikacji. Wkrótce dostęp do niej otrzymają do niej także publiczni testerzy. W czwartej wersji iOS 14 beta zapewne pojawią się jeszcze jakieś pomniejsze zmiany. Niedługo jednak Apple skupi się na optymalizacji.

iOS 14 beta 4 to najnowsze, poglądowe uaktualnienie dla iPhone’ów, które już, zgodnie z zapowiedziami, mogą pobierać deweloperzy aplikacji. W przypadku publicznych testerów zapisanych w Apple Beta Software Program aktualizacja pojawi się także w niedługim czasie. W tym przypadku będzie to jednak trzecie wydanie oprogramowania, gdyż to pierwsze deweloperskie nie było ogólnodostępne.

iOS 14 beta 4 pewnie jeszcze zawiera jakieś pomniejsze modyfikacje i zmiany widoczne gołym okiem. Na tym etapie można jeszcze się ich spodziewać. Podobnie zresztą było w trzeciej becie. Tam pojawiło się całkiem sporo nowości widocznych gołym okiem. Niedługo jednak zacznie ich brakować, bo Apple będzie musiało skupić się na optymalizowaniu oprogramowania. Po to, aby nowa aktualizacja dla iPhone’ów była pozbawiona błędów przed premierą dla wszystkich.

iOS 14 beta 4 także z poprawkami błędów

W iOS 14 beta 4 z pewnością znajdują się także poprawki znalezionych błędów. Wszak o to chodzi w programie publicznych testów, aby wyłapać i następnie usunąć jak najwięcej z nich. Finalna wersja oprogramowania zostanie udostępniona jesienią. Pewnie w okolicy września.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij