Udostępnij
Tweetnij

Apple może uruchomić sprzedaż iPhone’ów 12 w dwóch etapach

iPhone 12 5G to cztery nowe smartfony Apple, które zobaczymy później w tym roku. Nowy raport sugeruje, że w tym roku sprzedaż może rozpocząć się nieco inaczej. Firma może podzielić ją na dwa etapy. Najpierw miałaby ruszyć sprzedaż iPhone’ów 12 z 6,1-calowymi ekranami. Pozostałe dwa modele mają trafić na rynek później.

iPhone 12 5G to seria obejmująca po dwa tańsze smartfony Apple i modele Pro. Dziś już wiemy, że nie mamy co ich spodziewać się we wrześniu, bo producent potwierdził opóźnienia. W sklepach nowe telefony z iOS pojawią się dopiero najwcześniej w październiku. Co jednak ciekawe, sprzedaż wszystkich telefonów nie musi odbyć się w tym samym czasie. Apple może podzielić ją na etapy.

Serwis źródłowy raportuje, że Apple może podzielić sprzedaż modeli iPhone 12 5G na dwa etapy. W pierwszym na rynek miałyby trafić modele mające 6,1-calowe wyświetlacze. Następnie ten najmniejszy z 5,4-calowym ekranem i wariant Pro Max. Informacje te bazują na łańcuchu dostaw i pochodzą od firmy zaopatrującej giganta w komponenty SLP.

Apple iPhone 12 5G wizualizacja koncept plotki przecieki wycieki kiedy premiera

Sprzedaż modeli iPhone 12 5G rzeczywiście może zostać podzielona przez Apple na etapy

Opóźnienia związane z przygotowaniami zapewne musiały wpłynąć na produkcję. Zresztą już wcześniej pojawiły się plotki, jakoby iPhone 12 Pro Max miał najbardziej złożoną konstrukcję. Z tego też powodu miałby trafić do sprzedaży najpóźniej ze wszystkich czterech. Jak będzie w rzeczywistości, to przekonamy się z czasem. Ciągle nie wiadomo, kiedy gigant planuje pochwalić się nowymi telefonami z iOS. Jeśli prezentacja odbędzie się we wrześniu, to pewnie w drugiej połowie przyszłego miesiąca.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: Digitimes

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij