Udostępnij
Tweetnij

Apple potwierdza, że nowe iPhone’y nie zadebiutują we wrześniu

iPhone 12 5G to cztery nowe smartfony Apple, które powinniśmy normalnie zobaczyć we wrześniu 2020 roku. Będą jednak opóźnienia, co potwierdził CFO firmy, Luca Maestri. Nastąpiło to po ujawnieniu kwartalnych wyników Apple. Nowe iPhone’y nie zostaną zaprezentowane w standardowym terminie, a kilka tygodni później.

iPhone 12 5G nie zadebiutuje w sklepach we wrześniu. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że Apple ma opóźnienia. Gigant z Cupertino jednak nie zabierał oficjalnego głosu w tej sprawie. Teraz to uległo zmianie i nastąpiło to po ogłoszeniu ostatnich wyników kwartalnych, które były naprawdę dobre. Na nowe telefony z iOS przyjdzie nam poczekać trochę dłużej.

Informację przekazał CFO Apple, Luca Maestri. Dowiadujemy się, że iPhone 12 5G zostanie wprowadzony kilka tygodni później. Tak więc wiele wskazuje na to, że debiut odbędzie się w październiku. O ile opóźnienia nie będą jeszcze większe. Tak więc teoretycznie nie można wykluczyć zapowiedzi na przykład w drugiej połowie września. Ta może się odbyć, ale z zakupem trzeba będzie poczekać dłużej.

Apple iPhone 12 5G wizualizacja koncept plotki przecieki wycieki kiedy premiera opóźnienia

iPhone 12 5G ma być dla Apple żyłą złota

Wiemy, że Apple przygotowuje cztery nowe modele telefonów. Będą to iPhone 12 Pro w dwóch odsłonach oraz dwa tańsze modele, które to też otrzymają modemy 5G. Sugeruje się, że to właśnie ten element sprawi, że wielu użytkowników starszych smartfonów w końcu zdecyduje się na przesiadkę. Prognoza sprzedaży jest bardzo dobra. Pomimo panującej na świecie sytuacji. 

Data premiery modeli iPhone 12 5G nie jest znana. Apple ujawni ją dopiero na około 10 dni przed planowanym wydarzeniem. Tak było przed laty i w tym roku zapewne się to nie zmieni. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij