Udostępnij
Tweetnij

iPhone 12 Pro w edycji Caviar, czyli na bogato. Cena jest astronomiczna

iPhone 12 Pro trafi na rynek pewnie dopiero w październiku. Tymczasem Caviar nie próżnuje i firma zbiera zamówienia na specjalną edycję w złotej obudowie. Cena takiego modelu iPhone 12 Pro nie jest jednak niska. To dużo większe kwoty od tych, które zażyczy sobie Apple. To telefon, na który pozwolą sobie nieliczni.

iPhone 12 Pro to smartfon, którego cena z pewnością nie będzie niska. Apple już potwierdziło opóźnienia dotyczące tegorocznych modeli. Tymczasem z własną ofertą rusza Caviar. Rosjanie nie próżnują i już ujawnili telefony, które będzie można u nich kupić. To egzemplarze, które mają specjalnie wykończoną obudowę.

Caviar to firma, która słynie z wykończania obudów smartfonów z wykorzystaniem złota i kamieni szlachetnych jak diamenty. Taki też będzie iPhone 12 Pro Victory Pure Gold, bo tak nazwano produkt. Obudowa zostanie pokryta 18-katatowym złotem. Nie zabraknie także ośmiu 0,48-karatowych diamentów.

Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki Caviar iPhone 12 Pro cena Apple plotki przecieki wycieki

Cena telefonu Caviar iPhone 12 Pro Victory Pure Gold jest bardzo wysoka

Cena, którą Caviar ustalił za taki telefon, to aż 23 tysiące dolarów. Zwykły iPhone 12 Pro zapewne trafi na rynek w kwocie od 999 dolarów, czyli wielokrotnie mniejszej. Tak więc taka specjalna edycja smartfona będzie gadżetem, na którego kupno pozwolą sobie nieliczni. Zresztą oferta firmy jest skierowana do bogatszych nie od dziś.

iPhone 12 Pro w wersji od Apple będzie na szczęście tańszy. Choć trzeba mieć na uwadze, że w Polsce i tak trzeba będzie zapłacić te 5 tysięcy złotych lub więcej. Data premiery nie jest na razie znana. Potwierdzone opóźnienia mają wynieść kilka tygodni.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij