Udostępnij
Tweetnij

Kod iOS 14 ujawnia nowe produkty Apple. W tym iPhone’a 9

iPhone 9 jest już blisko i jego istnienia udało się doszukać w iOS 14. Na tym nie koniec, bo w oprogramowaniu są też informacje o tablecie iPdd Pro 2020, nowym Apple TV 5, a dokładniej pilocie dla urządzenia i AirTags. Wszystkie te produkty zobaczymy w tym roku. Wiemy, że iPhone 9 zadebiutuje w niedługim czasie.

iPhone 9 to wyczekiwany telefon, ale mogą być opóźnienia. Tymczasem iOS 14, który jest w ogniu przecieków, ujawnia nam kolejne informacje. Tam pojawia się nowy smartfon, ale nie tylko. Potwierdzono również istnienie tabletu iPad Pro 2020, AirTags oraz Apple TV 5. generacji, a dokładniej przebudowany pilot dla tego sprzętu.

iPhone 9 znajduje się w kodzie iOS 14, ale jego premiery spodziewamy się przed wydaniem tego systemu. Powinno to nastąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni, a nie we wrześniu. Premiera miałaby rzekomo odbyć się pod koniec marca. Chiński koronawirus mógł jednak pokrzyżować te plany Apple, co warto mieć na uwadze.

iOS 14 pilot Apple TV 5 nowy iPhone 9 AirTags ipad Pro 2020 plotki przecieki wycieki

iPhone 9, AirTags, iPad Pro 2020 i Apple TV 5 być może na jednej konferencji

Jest bardzo możliwe, że iPad Pro 2020, Apple TV 5 i AirTags zostaną pokazane w trakcie tego samego wydarzenia, co iPhone 9, ale będzie to raczej konferencja online. Tak więc bez udziału publiczności. iOS 14 potwierdza, że nowe Apple TV otrzyma przebudowany pilot zdalnego sterowania. Ten z ostatnich dwóch wersji spotkał się z dużą krytyką. Natomiast nowe iPady rzeczywiście dostaną potrójne aparaty z sensorem ToF. To zwiększy możliwości z zakresu AR. Pewnie podobne rozwiązanie trafi do iPhone’ów 12.

Przeczytaj także: AirPods – triki i funkcje, które warto znać

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij