Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje nowy strumień aktualności na szerszą skalę

Asystent Google otrzymuje nowy strumień aktualności i wygląda na to, że tym razem już na szerszą skalę. Zaczął on pojawiać się kilka miesięcy temu, ale u bardzo nielicznych użytkowników. Teraz widzi to coraz więcej właścicieli telefonów z systemem Android. Prawdopodobnie twa rollout nowego rozwiązania.

Asystent Google  i jego nowy strumień aktualności u pierwszych użytkowników zaczął pojawiać się już jesienią. Wtedy u bardzo niewielu osób zmiany zostały wprowadzone w październiku. Jednak dostęp mieli naprawdę nieliczni. Widoczność przebudowanej funkcji, która może być duchowym spadkobiercą Google Now, zaczęła jednak się zwiększać w drugiej połowie lutego tego roku. Jednak ponownie nie było to globalny rollout.

Tymczasem nowy strumień aktualności w funkcji Asystent Google pojawia się u kolejnych użytkowników. Obecnie zaczyna go widzieć coraz więcej osób. Zmiany możecie zobaczyć na przykładowych zrzutach ekranowych, które widać poniżej. Prezentują one odświeżony widok z przeprojektowanymi kartami. Wygląda to ciekawie, ale czy na pewno jest to już rollout na globalną skalę? Tego na razie nie wiadomo.

Asystent Google Now nowy strumień aktualnosci aplikacje Android

Asystent Google i jego nowy strumień aktualności nie u wszystkich

Choć zmiany dostrzega coraz więcej osób, tak z pewnością nie są widoczne one u wszystkich użytkowników. Na moim dwóch różnych kontach Asystent na razie pozostaje ze starym widokiem. Nowy strumień aktualności nie pojawia się także na żadnym z naszych urządzeń. Serwis źródłowy twierdzi, że może to być już moment, kiedy funkcja jest globalnie udostępniana. Jeśli tak jest, to na pojawienie się jej u wszystkich nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Dajcie znać w komentarzu, czy u was już jest.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij