Udostępnij
Tweetnij

Bixby w nowej wersji. Samsung omawia nowości asystenta

Bixby został odświeżony. Nowy asystent marki Samsung otrzymał ciekawe nowości i udoskonalenia. Zobaczmy, co nowego wprowadza nowy Bixby.

Bixby to asystent głosowy formy Samsung, który debiutował w 2017 roku. Potem koreański producent rozszerzył jego dostępność na inne urządzenia, a teraz doczekaliśmy się sporego odświeżania funkcji. Wprowadzono pewne nowości i zmiany w wyglądzie. Zobaczmy więc, co nowego wprowadza nowy Bixby.

Nowy Bixby ma uproszczony interfejs użytkownika, który niedawno testowany był z betatesterami. Zmiany są bliższe temu, co znamy z nakładki firmy Samsung, czyli One UI. Funkcja Voice zmienia się teraz w zależności od trybu wyświetlania na telefonie. Poprawiono też czytelność i użytkownicy testujący ją wcześniej twierdzą, że jest bardziej wyraźnie i przyjaźniej.

Nowy Bixby asystent głosowy Samsung co nowego nowości

Samsung w nowym Bixby ujednolicił także strukturę aplikacji. To ułatwia znajdowanie szukanych rzeczy. Przeprojektowano także menu. Co ważne, zmniejszono również interfejs funkcji Voice i teraz będzie on mniej przeszkadzać. Na przykład w trakcie oglądania filmów. Teraz ma zajmować tylko dolną część ekranu.

Nowy Bixby asystent głosowy Samsung co nowego nowości Nowy Bixby asystent głosowy Samsung co nowego nowości

Nowy Bixby debiutuje w Samsung DeX

Co również ważne, Samsung zintegrował nowego asystenta z funkcją DeX. Teraz w trybie desktopowym będzie można uzyskać dostęp, który pozwoli wykonać różne czynności. Dodano też więcej popularnych poleceń głosowych. Po to, aby użytkownicy mogli je łatwiej odkrywać i następnie z nich korzystać. Zmiany z pewnością są na plus. Wraz z Galaxy S21 pojawi się także odblokowywanie telefonu głosem.

Nowy Bixby asystent głosowy Samsung co nowego nowości

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij