Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi testuje nowy launcher aplikacji dla MIUI

MIUI 12 beta otrzymało nowy launcher aplikacji. W ten sposób nakładka Xiaomi otrzymuje nowe funkcje. Zobaczmy, co zmienia launcher z MIUI 12 beta.

MIUI 12 beta to poglądowa nakładka Xiaomi, która cały czas jest rozwijana. W międzyczasie stabilna aktualizacja trafia na kolejne telefony. Teraz udostępniono nowy launcher aplikacji. Wprowadza on pewne nowości w oprogramowaniu. Zobaczmy więc, co tak naprawdę się tu zmienia. Rzućmy sobie na to okiem.

Nowy launcher aplikacji dla MIUI 12 beta na razie został udostępniony we wczesnej wersji alpha. Oznaczona ona jest numerkiem 4.22. Wśród nowości jest możliwość dostosowywania wielkości ikon. Ta możliwość pojawia się w sekcji z ustawieniami, gdzie są też dostępne style. Widzicie to na poniższych zrzutach ekranowych.

MIUI 12 beta nowy launcher aplikacji nakładka Xiaomi co nowego nowości MIUI 12 beta nowy launcher aplikacji nakładka Xiaomi co nowego nowości MIUI 12 beta nowy launcher aplikacji nakładka Xiaomi co nowego nowości

Nowy launcher aplikacji dla MIUI 12 beta to także inne nowości

Nakładka Xiaomi z nowym launcherem aplikacji dla MIUI 12 beta otrzymuje też inne udoskonalenia. W przypadku oprogramowania opartego na systemie Android 11, bo to dla niego przeznaczona jest ta aktualizacja, pojawia się też nowe pole wyszukiwania z efektem rozmycia Gaussa. Na razie tylko w Mi 10 i Mi 10 Pro. Można też dostosowywać parametry animacji towarzyszącej ściśnięciu. Nie zabrakło także pewnych poprawek błędów.

Pamiętajmy, że nowy launcher aplikacji jest dostępny na razie tylko na kilka modeli. Są to telefony, które mają dostęp do MIUI 12 beta opartym na systemie Android 11. Wśród nich są Mi 10 czy Redmi K30. Na razie nie wiadomo, kiedy pojawi się w finalnej wersji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij