Udostępnij
Tweetnij

Najlepsze nowe aplikacje i gry – okiem iUsera [luty 2017]

Przygotowaliśmy dla najlepsze nowe aplikacje i gry ze stycznia z App Store. Znajdziecie w nim wyselekcjonowane pozycje, które powinny przypaść Wam do gustu. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na grę Fire Emblem Heroes, a także program Dropbox Paper. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie pojawiły się w tym miesiącu w App Store i które już czekają by znaleźć się na Waszych iPhone’ach i iPadach. Te aplikacje i gry musicie znać.

Przygotowaliśmy dla najlepsze nowe aplikacje i gry lutego z App Store. W poniższym zestawieniu znajdziecie wyselekcjonowane pozycje, które powinny przypaść Wam do gustu. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na grę Fire Emblem Heroes, a także Dropbox Paper. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie zadebiutowały w tym miesiącu i które już czekają by znaleźć się na Waszych iPhone’ach i iPadach.

1. Rival Gears Racing

Rival Gears Racing to darmowa gra wyścigowa utrzymana w bardzo futurystycznym klimacie. Produkcję wyróżnia warta uwagi szata graficzna pełna neonów i niezwykłych pojazdów lewitujących nad ziemią. Gracz otrzymuje możliwość modyfikowania ich wyglądu oraz poszczególnych części. Dzięki temu w trybie multiplayer może nie tylko pojawić się na mecie pierwszy, ale i zaimponować przeciwnikom swoim oryginalnym stylem.

appstore

2. Fire Emblem Heroes

W lutym w App Store pojawiła się druga po Super Mario Run gra Nintendo. Tym razem dzięki odsłonie Heroes przeniesiemy się do uniwersum Super Emblem, w której będziemy rywalizować z przeciwnikami na małych mapach. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie drużyny i taktyczne podejście do rozgrywki. Produkcja legendarnej firmy z Kioto jest dostępna za darmo, ale znajdziemy w niej mikropłatności pozwalające na zakup dodatkowych przedmiotów.

appstore

3. ScreenPlay

Screenplay to produkcja przeznaczona dla najmłodszych użytkowników iPhone’ów i iPadów, którzy chcieliby w przystępny sposób poznać tajniki programowania. Gra wymaga od nas zaplanowania ruchów aktora oraz innych elementów na planszy, tak aby rozegrać w prawidłowy sposób ustaloną wcześniej scenę. Okazuje się, że nauka algorytmów może być przyjemna i dawać mnóstwo radości. Za Screenplay zapłacimy 0,99 €.

appstore

4. Puff.

Jeżeli tęsknicie za prostą rozgrywką w stylu retro, to Puff. z pewnością przypadnie Wam do gustu. W grze wcielamy się w małą postać, która poruszając się w lewo oraz prawo musi unikać przeszkody na planszy oraz wody znajdującej się pod nią. Strzelając do przeciwników zdobywamy punkty, które pozwolą nam na ukończenie poziomu. Powrót do 8-bitowej krainy gier może okazać się niezwykle przyjemny, tym bardziej że opisana wyżej produkcja jest dostępna za darmo.

appstore

5. Pepi Super Stores

Pepi Super Stores to kosztująca 2,99 € gra, która ma za zadanie wyzwolić kreatywność u najmłodszych użytkowników. Możemy w niej zaprojektować własną linię ubrań, przygotować repertuar zespołu muzycznego, a nawet upiec pizzę według własnych preferencji. Wiele dostępnych przedmiotów czekających na graczy pozwoli na realizację każdego planu.

appstore

6. Dropbox Paper

Po ponad roku testów darmowa platforma Dropbox Paper została udostępniona wszystkim użytkownikom iPhone’ów i iPadów. Paper pozwala na tworzenie w grupie notatek oraz planów przy wykorzystaniu rozmaitych załączników, tabel, zdjęć i grafik, a także innych elementów. Naniesione zmiany są aktualizowane na bieżąco, co znacznie ułatwia pracę w zespole – podobnie jak wbudowana możliwość zostawiania komentarzy.

appstore

7. Popcorn

Na pewno wielu z Was doświadczyło sytuacji, gdy zasiadając wieczorem przed telewizorem lub komputerem w celu zobaczenia filmu pojawił się problem – którą produkcję wybrać? Pomocna w takich sytuacjach może okazać się darmowa aplikacja Popcorn. Oferuje ona mnóstwo rozmaitych zestawień – od najlepszych filmów z Bradem Pittem po pozycje nominowane do tegorocznego Oscara.

appstore

8. hear, here

Znajomość angielskiego jest obecnie bardzo ważna i pomaga nam nie tylko w trakcie oglądania serialu czy też podczas zagranicznych wycieczek, ale również przy szukaniu pracy. Język Shakespeare’a obfituje jednak w homonimy (tak samo brzmiące wyrazy), których nauka może nie być prosta. Pomocna okaże się jednak aplikacja hear, here; która w przyjazny sposób pomoże nam w zdobywaniu nowej wiedzy na ich temat.

appstore

9. Hidden Folks

Jeżeli pamiętacie serię Gdzie jest Wally?, to Hidden Folks z pewnością przypadnie Wam do gustu. Naszym zadaniem będzie znalezienie wskazanej przez aplikację postaci na planszy. Mapa jest jednak interaktywna, dlatego poszukiwanoa będą wymagały przesunięcia samochodu, otworzenia drzwi czy też wyrzucenia rzeczy z kontenera. Realizacja celu może okazać się jednak wyjątkowo satysfakcjonująca mimo wysokiego poziomu trudności. Program wyceniono na 3,99 €.

appstore

10. Storyo

Storyo to darmowy program, który pozwala na edycję materiałów wideo. Na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia go jednak możliwość dzielenia projektu ze znajomymi. Dzięki temu film ze wspólnego wypadu za miasto szybko wzbogaci się w ujęcia od każdego członka grupy, a końcowy materiał będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

appstoreNa poniższym filmie obejrzysz wideo o nowościach z iOS 10.3 beta

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij