Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S20 i S10 z październikową aktualizacją

Samsung Galaxy S20 i S10 dostają nowe uaktualnienia. To październikowa aktualizacja z poprawkami. W tym również dotyczących błędów z bezpieczeństwem.

Samsung Galaxy S20 i Galaxy S10 to smartfony, na które trafia październikowa aktualizacja. Koreańczycy jeszcze nie opublikowali na własnej stronie wykazu biuletynów na ten miesiąc. Wiemy, że w zeszłym miesiącu producent załatał 15 specyficznych dziur we własnym oprogramowaniu. Na informacje o tych z tego miesiąca na razie czekamy, ale same uaktualnienia są już udostępniane.

Samsung Galaxy S20 dostaje łatkę wprowadzającą firmware kończący się ciągiem znaków BTIJ. Zawiera on już aktualne latki bezpieczeństwa dla systemu Android, które na ten miesiąc przygotowało Google. Natomiast październikowa aktualizacja dla Galaxy S10 wnosi firmware zakończony znakami DTI8. Uaktualnienia są już udostępniane drogą OTA na wybranych rynkach.

październikowa aktualizacja One UI 2.5 dla Samsung Galaxy S9 Note 9 Note 10 Galaxy S10 Plus Note 10 Lite 10e Galaxy S20

Październikowa aktualizacja dla modeli Samsung Galaxy S20 i S10 już jest, ale czekamy na betę One UI 3

Październikowa aktualizacja dla wymienionych modeli to pomniejsze uaktualnienie dla wymienionych modeli smartfonów. Obecnie czekamy na publiczną betę One UI 3.0. To nowa nakładka, która będzie już bazować na systemie Android 11. Wiemy, że program pilotażowy ma ruszyć w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Facebooka

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij