Udostępnij
Tweetnij

Oppo zapowiada ColorOS 11 na Androidzie 11. Szuka beta testerów

ColorOS 11 beta to najnowsza, poglądowa nakładka Oppo, która bazuje na systemie Android 11. Firma postanowiła zrównać jej numerację z platformą Google. Obecnie poszukiwani są testerzy nowego oprogramowania wśród właścicieli modeli Find X2 i Reno3. Oppo planuje pochwalić się ColorOS 11 już za kilka dni.

ColorOS 11 beta wkrótce zostanie udostępnione chętnym testerom. Oppo już uruchomiło program zapisów i potwierdziło, że nowa nakładka oparta na systemie Android 11 rzeczywiście ma numer zrównany z platformą Google. Poprzednia miała numerek 7. Ostatnie uaktualnienie oznaczono jako 7.2. Premiera już za kilka dni.

Oppo planuje zaprezentować ColorOS 11 dokładnie 14 września. Tego dnia zobaczymy nowości, które przygotowano z myślą o nowej nakładce. Wniesie ona funkcje, które Google wprowadziło w systemie Android 11. Z pewnością jednak nie zabraknie także autorskich rozwiązań, które poznamy właśnie za te kilka dni. Zapisy do programu pilotażowego ruszają już teraz.

nakładka ColorOS 11 beta Android 11 kiedy premiera jakie smartfony Oppo aktualizacja

Oppo już szuka testerów systemu Android 11 z nakładką ColorOS 11 beta

Android 11 z nakładką ColorOS 11 beta będzie można testować na czterech smartfonach Oppo. Są to modele Find X2, Find X2 Pro, Reno3 oraz Reno3 Pro. To właśnie wśród właścicieli tych telefonów uruchomiono program rekrutacyjny. Jeśli chcecie wziąć udział w testach, to zgłoszenia możecie przesyłać udając się do linku źródłowego.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródlo

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij