Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi Box wkrótce otrzyma aktualizację do Androida 9 Pie

Mi Box 3 to popularna przystawka w systemem Android TV, która wkrótce otrzyma ważne uaktualnienie. To Android 9 Pie, który wniesie także wsparcie dla aplikacji Mi Remote. Obecnie właściciele Xiaomi Mi Box 3 mogą zainstalować wersję beta nowego software. Niedługo powinna zostać udostępniona dla wszystkich.

Xiaomi Mi Box 3 to popularna przystawka telewizyjna z systemem Android TV. Urządzenie obecnie pracuje pod kontrolą oprogramowania opartego na Oreo. Tymczasem już niedługo powinna dostać uaktualnienie do systemu Android 9 Pie. Na razie dostępna jest publiczna wersja beta software.

Beta systemu Android 9 Pie dostępna jest dla modelu Xiaomi Mi Box 3 oznaczonego ciągiem znaków MDZ-16-AB. Wersja oprogramowania to R2810 i udostępniana drogą OTA waży 620 megabajtów. W krótki wykazie zmian, który widoczny jest poniżej, widać, że dodano wsparcie dla aplikacji Mi Remote. Oczywiście, samo oprogramowanie Google wnosi więcej nowości.

Xiaomi Mi Box 3 aktualizacja Android 9 Pie kiedy Android TV

Aktualizacja Android 9 Pie dla Xiaomi Mi Box 3 wkrótce dla wszystkich

Beta testerzy mogą już wypróbować to oprogramowanie, ale już wkrótce Android 9 Pie zostanie udostępniony wszystkim właścicielom Xiaomi Mi Box 3. Nie wiadomo, kiedy jednak to dokładnie nastąpi. Pewnie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Warto dodać, że w drodze są też nowości dla Google Play, które przygotowano dla wersji na Androida TV.

Przeczytaj także: 8 wskazówek dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij