Udostępnij
Tweetnij

Apple i Google prezentują nowe emoji, które wprowadzą później w tym roku

iOS 14 i Android 11 wprowadzą nowe emoji, które pochodzą z aktualizacji Unicode 12. Apple i Google postanowili je zaprezentować. Pojawi się ponad 100 nowych obrazków, a zupełnie nowych emotek będzie ponad 60. Zostaną one udostępnione z czasem. Najpierw spodziewajmy się ich w Androidzie 11, a potem na iPhone’ach.

iOS 14 i Android 11 dostaną nowe emoji. Pochodzą one z aktualizacji Unicode 13. Z okazji światowego dnia emotek Apple i Google postanowili ujawnić obrazki, które planują wprowadzić do własnych systemów. Spodziewajmy się ich dopiero za jakiś czas. Wiadomo też, że najpierw powinny zostać dodane w zielonym robocie.

Unicode 12 wprowadzi zupełnie nowe emoji i tych będzie ponad 60. Wśród nich są bumerang, pinata, ninja, serce, płuca i wiele więcej. Apple doda własne do iOS 14 wraz z aktualizacją i wiemy, że w nowym systemie jest też wyszukiwarka. Android 11 powinien dostać je trochę wcześniej. Możliwe, że będą one dostępne od razu wraz z premierą platformy, którą Google planuje na wrzesień.

Nowe emoji z systemów iOS 14 i Android 11

Poniżej możecie zobaczyć nowe emoji, które wprowadzą systemy Android 11 i iOS 14. Różnią się one od siebie wizualnie, co znamy już od lat. Niestety, na jednolity wygląd na dowolnej platformie pewnie nie ma co prędko liczyć i trzeba się z tym pogodzić. Apple i Google stosują różne wzornictwo pod tym kątem.

nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 13 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 13 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 13 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki nowe Emoji z Unicode 12 iOS 14.1 Android 11 kiedy Apple Google jakie obrazki

Nowe emoji pewnie pojawią się w trzeciej becie systemu Android 11. W przypadku Apple trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Jak co roku, zostaną one pewnie wprowadzone wraz z jedną z pomniejszych aktualizacji. Pewnie będzie to iOS 14.1 lub 14.2.

Przeczytaj także: Najlepsze triki dla komunikatora Messenger

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij