Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 9 dostaje aktualizację One UI 2.1

One UI 2.1 to aktualizacja, która trafia już na smartfony Samsung Galaxy Note 9. Proces miał rozpocząć się w czerwcu i terminarz został dotrzymany. Wraz z One UI 2.1 na notatniku z 2018 roku pojawiają się pewne nowości. Właściciele Galaxy Note 9 dostają opcje Quick Share oraz Music Share. Są też czerwcowe poprawki.

One UI 2.1 to aktualizacja, którą Samsung przygotował także dla modeli z 2018 roku. Teraz, zgodnie z zapowiedziami, zaczyna ją otrzymywać Galaxy Note 9. Oprogramowanie pojawiło się za naszą zachodnią granicą. Tam producent zaczął udostępniać firmware kończący się ciągiem znaków ETF5. Wprowadza on pewne nowości z serii S20. Zobaczmy więc, co nowego dodano.

Aktualizacja One UI 2.1 dla Galaxy Note 9 wprowadza te nowości

One UI 2.1 dodaje ciekawe nowości, choć nie pojawiają się wszystkie z nich, które wniosła aktualizacja dla zeszłorocznych modeli. Są jednak opcje Quick Share i Music Share, które odpowiadają za szybkie udostępnianie plików oraz możliwość przesyłania muzyki na zgodne urządzenia z Bluetooth. Następnie mamy strefę AR, która gromadzi AR Emoji oraz AR Doodle. Warto też wspomnieć o trybach Single Take dla zdjęć oraz Pro dla nagrywania filmów.

aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy Note 9 co nowego nowości opinie czy warto instalować w Polsce aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy Note 9 co nowego nowości opinie czy warto instalować w Polsce aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy Note 9 co nowego nowości opinie czy warto instalować w Polsce aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy Note 9 co nowego nowości opinie czy warto instalować w Polsce

Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsunga Galaxy Note 9 jest już udostępniana w Niemczech. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży 1,2 GB. Oprogramowanie zawiera także aktualne, czerwcowe poprawki bezpieczeństwa dla Androida. W niedługim czasie software powinien być udostępniany także na innych rynkach. W kolejce czekają także właściciele modeli S9 i S9 Plus.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i funkcje z komunikatora WhatsApp

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij