Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 i Note 10 mogą dostać One UI 2.1 w kwietniu

One UI 2.1 to większa aktualizacja nakładki Koreańczyków, którą Samsung planuje udostępnić na modele Galaxy S10, Galaxy Note 10 i nawet flagowce z 2018 roku. Możliwe, że nastąpi to w kwietniu. Ma to nastąpić na wybranych rynkach w ciągu trzech najbliższych tygodni. W międzyczasie trwają prace nad One UI 2.5.

One UI 2.1 to nakładka firmy, która zadebiutowała wraz z modelami S20. Jak dobrze wiemy, smartfony Samsung Galaxy S10, Galaxy Note 10 oraz S9 i Note 9 również mają ją dostać. Rodzi się jednak pytanie, kiedy ta aktualizacja zacznie pojawiać się na tych telefonach? Odpowiedzi doszukano się na forum społeczności skupionej wokoło produktów firmy.

One UI 2.1 dla Galaxy S10 i Galaxy Note 10 w ciągu trzech tygodni

Dowiadujemy się, że obecny plan zakłada udostępnienie aktualizacji z nakładką One UI 2.1 dla modeli Galaxy S10, Plus i e oraz wariantu 5G w ciągu najbliższych trzech tygodni. To oznacza, że proces dystrybucji powinien rozpocząć się już w okolicy połowy kwietnia. Oczywiście, to jeszcze może ulec pewnym zmianom, co warto mieć na uwadze. W podobnym czasie uaktualnienie powinno pojawić się dla właścicieli Galaxy Note 10. Ci, którzy mają S9-tki i Note’y 9 poczekają z pewnością dłużej. Oczywiście, udostępnianie oprogramowania będzie odbywać się etapami, o czym też trzeba pamiętać.

Aktualizacja One UI 2.1 dla Samsung Galaxy S10 Galaxy Note 10 kiedy

Samsung w międzyczasie zaczął już prowadzić prace nad One UI 2.5. Ta wersja nakładki zadebiutuje wraz z tegorocznymi notatnikami, czyli latem tego roku. W tym przypadku jednak aktualizacja pewnie nie traf na starsze modele. Wynika to z faktu, że wtedy będą już prowadzone prace nad dużym uaktualnieniem oprogramowania z numerem 3.0.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij