Udostępnij
Tweetnij

Szuflada aplikacji w MIUI 11 Global – Xiaomi w końcu pozwala ją wypróbować

Szuflada aplikacji to rozwiązanie, na które użytkownicy MIUI 11 Global musieli długo czekać. Xiaomi w końcu pozwala ją aktywować. Funkcję wnosi launcher aplikacji z MIUI w ostatniej, poglądowej wersji. Po jego instalacji pojawia się możliwość włączenia szuflady aplikacji. Zobaczmy sobie, jak to wygląda.

Szuflada aplikacji to funkcja, na którą użytkownicy telefonów Xiaomi długo czekali. Najnowszy launcher aplikacji z nakładki Chińczyków przeznaczony dla MIUI 11 Global w końcu pozwala włączyć taką funkcję. Wcześniej udostępniono ją w oprogramowaniu dla telefonów z dystrybucji w Państwie Środka. Poza zmianą wyświetlania pogrupowanych aplikacji można też skorzystać z dodatkowych opcji.

Szuflada aplikacji znajduje się testowej wersji alpha launchera dla MIUI 11 z numerkiem 4.16.0.1457-01131743, który można pobrać pod tym adresem. Oczywiście, musicie mieć na uwadze to, że aplikacje z nieoficjalnych źródeł instalujecie jedynie na własną odpowiedzialność. Potem trzeba udać się do ustawień ekranu domowego. Tam znajduje się nowa opcja o nazwie Z szufladą aplikacji.

Szuflada aplikacji z MIUI 11 Global jak włączyć Xiaomi

Szuflada aplikacji dla Xiaomi MIUI 11 Global umożliwia dostosowywanie

Xiaomi pomyślało o dodatkowych opcjach. Szuflada aplikacji z MIUI 11 Global ma opcje z zakresu personalizacji. Wśród nich jest możliwość zmiany tła czy zarządzanie kategoriami wyświetlanych aplikacji. Można też skorzystać z sugestii. Dostępne opcje widzicie na poniższych zrzutach ekranowych.

Szuflada aplikacji z MIUI 11 Global jak włączyć Xiaomi

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij