Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S20 dostanie funkcje Quick Share

Galaxy S20 jest już blisko i dowiadujemy się, że smartfony otrzymają funkcję Quick Share. Samsung chce w ten sposób zapewnić szybkie przesyłanie plików i ma to działać podobnie jak AirDrop z iPhone’ów. Rozwiązanie może trafić także do starszych modeli telefonów. Choć obecnie na nich funkcji nie da się uruchomić.

Samsung Galaxy S20 jest już blisko i wiemy, że niedługo po Unpacked powinna ruszyć przedsprzedaż. Niedawno wspominaliśmy wam o cenach oraz stalowej ramce dla modelu Ultra. Teraz dowiadujemy się, że pojawi się Quick Share. To szybkie przesyłanie danych podobne do funkcji AirDrop.

Max Weinbach uzyskał dostęp do pliku APK z Quick Share z Galaxy S20. Co prawda, aplikację można zainstalować na starszych modelach, co zrobił na Note 10 Plus. Funkcja się włącza i poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranowe. Jednak używać jej się nie da. Co ciekawe, pojawia się także pewna opcja, której AirDrop nie oferuje.

Samsung Galaxy S20 Quick Share funkcja jak AirDrop Apple szybkie przesyłanie plików jak to działa Samsung Galaxy S20 Quick Share funkcja jak AirDrop Apple szybkie przesyłanie plików jak to działa Samsung Galaxy S20 Quick Share funkcja jak AirDrop Apple szybkie przesyłanie plików jak to działa Samsung Galaxy S20 Quick Share funkcja jak AirDrop Apple szybkie przesyłanie plików jak to działa

Samsung Quick Share z Galaxy S20 ma opcję, której AirDrop nie ma

Jest nią możliwość przesyłania plików do chmury. AirDrop takiej funkcji nie obsługuje. Jednak w Quick Share z Galaxy S20 będzie można wysyłać pliki o rozmiarze do 1 GB. Tutaj jednak będzie istnieć dzienny limit w postaci 2 GB danych. Więcej w ciągu 24 godzin przekazać się nie da. Takie pliki, jak zdjęcia czy filmy, będzie można potem odtwarzać na urządzeniach zgodnych z platformą Smart Things. Rozwiązanie powinno być wygodne. Nie wiemy jednak, czy Koreańczycy zdecydują się udostępnić je na starsze telefony wraz z aktualizacją oprogramowania.

Przeczytaj także: Asystent Google dostanie nowe funkcje

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij