Udostępnij
Tweetnij

One UI 2.0 i Android 10 dla Galaxy Note 9 dostępny

One UI 2.0 oparte na systemie Android 10 zostało udostępnione użytkownikom Galaxy Note 9. To już trzeci smartfon firmy Samsung, który otrzymuje uaktualnienie. Finalna wersja One UI 2.0 dla Galaxy Note 9 pojawia się na tych egzemplarzach, które brały udział w beta testach. Dlatego aktualizacja ma niewielkie rozmiary.

One UI 2.0 i Android wcześniej trafiły na modele S10 i Note 10. Teraz aktualizacja pojawia się na pierwszych telefonach Galaxy Note 9. To już finalne oprogramowanie, które wkrótce będzie udostępniane szerzej. Na razie uaktualnienie zaczęło się pojawiać na tych egzemplarzach, które brały udział w programie pilotażowym.

Samsung Galaxy Note 9 znajdziesz w naszym sklepie.

Finalna wersja nakładki One UI 2.0 z systemem Android 10 dla Galaxy Note 9 wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków DSLB. Aktualizacja udostępniana drogą OTA waży tylko około 100 MB. Mała waga wynika tutaj z faktu, że testerzy już wcześniej mieli nowe oprogramowanie. Teraz dostali tylko ostatnie poprawki, w tym grudniowe patche bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy Note 9 aktualizacja One UI 2.0 Android 10 kiedy jak zainstalować opinie

One UI 2.0 i Android 10 dla Galaxy Note 9 wkrótce dla wszystkich

Samsung niedługo zacznie udostępniać uaktualnienie do finalnej wersji systemu Android 10 z nakładką One UI 2.0 także dla tych właścicieli smartfonów Samsung Galaxy Note 9, którzy nie brali udziału w programie pilotażowym. Oczywiście, oprogramowanie będzie udostępniane falami i jego pełna dostępność trochę potrwa. Polska powinna jednak być jednym z tych krajów, gdzie aktualizacja pojawi się szybciej niż później. W przypadku uaktualnienia dla tegorocznych modeli dostępność dzieliło kilka dni od momentu, gdy nowe firmware zaczęły pojawiać się na pierwszych rynkach.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Samsung Galaxy Note 9 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij