Udostępnij
Tweetnij

One UI 2.0 i Android 10 dostępne dla Galaxy Note 10 w Polsce

One UI 2.0 z systemem Android 10 w końcu dostępne jest dla modeli Samsung Galaxy Note 10 w Polsce. Aktualizacja już pojawia się na egzemplarzach z polskiej dystrybucji. Samsung Galaxy Note 10 drogą OTA dostaje uaktualnienie, które waży niecałe 2 GB. To firmware z One UI 2.0, który ma grudniowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy Note 10, po modelach S10, to kolejny smartfon, który w Polsce dostaje One UI 2.0 z systemem Android 10. Nastąpiło to po kilku dniach, gdy aktualizacja zaczęła pojawiać się na pierwszych rynkach. Oprogramowanie jest już udostępniane drogą OTA i nie tylko dla osób będących beta testerami, a wszystkich egzemplarzy z wolnej dystrybucji.

Samsung Galaxy Note 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Oczywiście, jeśli wasz Samsung Galaxy Note 10 pochodzi z rynku operatorskiego, to Android 10 z One UI 2.0 może jeszcze u was nie być dostępny. Tutaj wszystko w rękach telekoma, od którego nabyliście sprzęt. Aktualizacja dystrybuowana jest drogą OTA. Zawiera aktualne, grudniowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy Note 10 XEO w Polsce aktualizacja do Android 10 z One UI 2.0 czy warto instalować opinie jak pobrać
fot.: Aleksander Rapicki

Android 10 z One UI 2.0 dla Galaxy Note 10 waży niecałe 2 GB

Aktualizacja do One UI 2.0 z systemem Android 10 dla modeli Samsung Galaxy Note 10 waży mniej niż 2 GB. Na urządzeniach testerów jej rozmiar tylko nieco przekraczał 100 MB. To jednak wynikało z faktu, że oni już wcześniej mieli zainstalowane nowe oprogramowanie. Po prostu, na koniec dostali finalne poprawki.

Samsung Polska jakiś czas temu poprzez Members ujawnił już, które telefony z polskiej dystrybucji dostaną One UI 2.0 i kiedy to powinno mniej więcej nastąpić. Niestety, na liście zabrakło modeli S8 z 2017 roku. Ich właściciele Androida 10 nie otrzymają. Trzeba się z tym pogodzić.

Samsung Galaxy Note 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij