Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 w Polsce dostaje finalną wersję One UI 2.0 z Androidem 10

Samsung Galaxy S10 w Polsce również dostaje finalną wersję One UI 2.0 z systemem Android 10. Aktualizacja pojawia się u tych użytkowników, którzy brali udział w testach. Dlatego jej rozmiar jest niewielki. Niedługo sfinalizowana wersja One UI 2.0 dla Galaxy S10 powinna być ogólnie dostępna. Samsung wkrótce zacznie ją udostępniać.

Samsung Galaxy S10 dostał już finalną wersję aktualizacji One UI 2.0 z systemem Android 10. Najpierw pojawiła się ona na smartfonach z niemieckiej dystrybucji. Teraz jest udostępniana również w Polsce, o czym raportują na Twitterze pierwsi użytkownicy. Na razie jednak nie jest to ogólnodostępna wersja oprogramowania.

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

One UI 2.0 z Androidem 10 w finalnej wersji pojawia się na tych egzemplarzach smartfonów Samsung Galaxy S10, których użytkownicy brali udział w programie pilotażowym. Dlatego uaktualnienie jest niewielkie i waży nieco ponad 100 MB. Zawiera również już grudniowe poprawki bezpieczeństwa. Wkrótce powinien rozpocząć się szerszy rollout.

Samsung Galaxy S10 aktualizacja One UI 2.0 z Android 10 XEO w Polsce
fot.: Szewcu72

One UI 2.0 z systemem Android na dniach dla wszystkich właścicieli Samsunga Galaxy S10

Wkrótce aktualizacja powinna być udostępniana szerzej, a nie tylko na telefony testerów. Samsung chce po prostu upewnić się, że One UI 2.0 nie zawiera poważnych błędów. Stąd też oprogramowanie udostępniane jest partiami. Jednak jeśli nie zostaną znalezione większe niedogodności, to Android 10 na dniach powinien trafić na wszystkie egzemplarze Galaxy S10 z Polski. Oczywiście, jeśli macie telefony nie z wolnej sprzedaży, a kupione u operatora sieci komórkowej, to musicie mieć na uwadze, że u was uaktualnienie do One UI 2.0 może pojawić się później.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij