Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 dostaje finalną wersję One UI 2.0 z Androidem 10

Samsung Galaxy S10 dostaje sfinalizowaną wersję nakładki One UI 2.0 z systemem Android 10. Nastąpiło to po kilku tygodniach beta testów. Aktualizacja do One UI 2.0 dla Galaxy S10 pojawia się na telefonach z niemieckiej dystrybucji. Zapewne niedługo Samsung zacznie udostępniać Androida 10 także na innych rynkach.

Samsung Galaxy S10 jest pierwszym smartfonem Koreańczyków, który załapał się na uaktualnienie do One UI 2.0. Nastąpiło to więc dużo szybciej niż według ostatnich harmonogramów, które pojawiły się w sieci. Aktualizacja do systemu Android 10 dla tegorocznego flagowca pojawia się na telefonach pochodzących z niemieckiej dystrybucji. Na razie u testerów.

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

Warto jednak dodać, że finalna wersja One UI 2.0 z systemem Android 10 trafia na te egzemplarze modelu Samsung Galaxy S10, które brały udział w programie pilotażowym. Stąd też wielkość uaktualnienia jest bardzo niewielka. Wersja dystrybuowana drogą OTA waży tylko nieco ponad 130 MB. Ponadto wprowadza firmware, który kończy się ciągiem znaków BSKL. Oprogramowanie zawiera już grudniowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S10 aktualizacja One UI 2.0 z Android10

Samsung Galaxy S10 z Polski też wkrótce dostanie One UI 2.0 z systemem Android 10

Na razie One UI 2.0 z systemem Android 10 trafia na modele Galaxy S10 z niemieckiej dystrybucji należące do testerów. Samsung zapewne chce teraz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Jeśli nie wystąpią większe problemy, to dostępność aktualizacji zostanie zwiększona i z czasem zacznie się pojawiać na kolejnych rynkach, w tym również w Polsce. Nasz kraj powinien być w ścisłej liście czołówki państw, gdzie powinna zostać udostępniona nowa aktualizacja. Tak więc czekamy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

Samsung Galaxy S10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło: Sammobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij