Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 Global Beta 9.4.11 wprowadza na smartfonach Xiaomi nową animację ładowania

MIUI 10 Global Beta 9.4.11 to ostatnia, poglądowa wersja oprogramowania na smartfony Xiaomi. Co ciekawe, pojawia się w niej nowa animacja ładowania, która wyświetla się po podłączeniu ładowarki. Wcześniej taką można było dostrzec w Xiaomi Mi 9. Wraz ze stabilną wersją aktualizacji MIUI 10 Global zostanie ona wprowadzona także na inne smartfony.

MIUI 10 Global Beta 9.4.11 Xiaomi udostępniło testerom w tym tygodniu. Wśród nowości pojawia się nowa animacja ładowania, która zostaje wyświetlona po podłączeniu smartfona do ładowarki. Podobna widoczna była już na Mi 9. Można ją było też zobaczyć w trakcie prezentacji ładowania o mocy 100 W, czym chiński gigant niedawno się chwalił.

MIUI 10 Global Beta 9.4.11 wprowadza ją także na inne urządzenia Xiaomi. Nowa animacja ładowania widoczna jest na poniższym zrzucie ekranowym, który pochodzi z modelu Pocophone F1. Za jakiś czas, gdy system przejdzie do statusu Stable, ta animacja zostanie wprowadzona w stałej wersji oprogramowania. To powinno nastąpić w niedługim czasie.

MIUI 10 Global Beta 9.4.11 Xiaomi nowa animacja ładowania

W MIUI 10 Global Beta 9.4.11 Xiaomi wprowadza nie tylko nową animację ładowania

Nowa animacja ładowania z MIUI 10 Global Beta 9.4.11 to zapewne najważniejsza zmiana, ale Xiaomi wprowadziło też jeszcze ciekawą opcję. To możliwość wyłączenia systemowych animacji. Jeśli nie jesteście ich zwolennikami, to w ustawieniach dostępności znajdziecie nowy suwak, który jest wyłączy.

Obecnie Xiaomi prowadzi prace nad przygotowaniem bety MIUI 11, którego zapowiedzi spodziewamy się jeszcze w tym kwartale. Później rozpocznie się publiczny program pilotażowy. Firma ujawniła już część nowości, które są w drodze. Więcej szczegółów powinniśmy poznać w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zobacz także: Sklep Play wkrótce zostanie mocno odświeżony

źródło: Fonearena

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij