Udostępnij
Tweetnij

MIUI 11: Xiaomi proponuje nowe funkcje

MIUI 11, który w wersji beta zostanie być może udostępniony nawet w tym kwartale, wprowadzi nowe funkcje. Xiaomi na łamach Weibo zaproponowało część z nowości. Ponadto Lei Jun przekazał, że firma weźmie się za reklamy. Najpewniej w MIUI 11 Xiaomi usunie te elementy sponsorowane, które nie podobają się użytkownikom.

MIUI 11 jest już w drodze, a prace nad nową nakładką zainaugurowano w styczniu. Ostatnio wspominaliśmy o części nowości, które są już planowane. Teraz Xiaomi zaproponowało kolejne nowe funkcje. Ponadto Lei Jun, CEO chińskiej firmy przekazał, że zostanie zrobiony porządek z reklamami.

CEO Xiaomi zamierza zrobić porządek z elementami sponsorowanymi. Nachalne i wulgarne reklamy zostaną usunięte. Jest możliwe, że nastąpi to jeszcze przed premierą MIUI 11, czyli w obecnej wersji oprogramowania. Użytkownicy skarżą się na to od jakiegoś czasu. Zobaczmy teraz nowe funkcje, które proponuje firma.

MIUI 11 beta kiedy premiera Global Stable Xiaomi jakie smartfony

Te nowe funkcje Xiaomi planuje wprowadzić w MIUI 11

  • Nagrywanie rozmów głosowych w WeChat i QQ
  • Lokalny kosz na SMS-y, zdjęcia, dokumenty i inne pliki, które miałyby być usuwane po 3 dniach
  • Lupa uruchamiana skrótem powiększają tekst lub obraz
  • Nowy system powiadomień z filtrami
  • Ultraoszczędzanie energii, które odcina dostęp do prawie wszystkiego z wyłączeniem funkcji telefonu i SMS
  • Rozbudowa kalendarza o nowe funkcje, w tym z zakresu powiadomień

Możliwe, że Xiaomi zapowie oficjalnie MIUI w przyszłym miesiącu. Niedługo po tym pewnie ruszą oficjalne beta testy. Firma wierzy, że nową wersję oprogramowania będzie mogła zacząć udostępniać już latem tego roku. Wiemy jednak, że część starszych modeli nie otrzyma aktualizacji.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne

źródło: Weibo (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij