Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL to Coral oraz Flame

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL są w drodze. W sieci doszukano się w końcu ich nazw kodowych. Mniejszy smartfon powstaje pod nazwą Coral, a większy to Flame. Nazw doszukano się w jednych z commitów i umieścił je tam jeden z deweloperów Google. Na nowe telefony jeszcze poczekamy, bo premiery spodziewany się jesienią.

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL są już w przygotowaniu, co wiemy nie od dziś. Jeden z Googlerów ujawnił nam nazwy kodowe obu smartfonów. Mniejszy model rozwijany jest pod kryptonimem Coral. Natomiast większy z dwójki powstaje pod nazwą Flame. Niedawno jeden z telefonów został też dostrzeżony w AOSP. Coral pojawiał się także w bazie popularnego benchmarku Geekbench. Prace nad smartfonami przebiegają więc w najlepsze.

Google Pixel 4 XL, czyli Flame, został też dostrzeżony w becie aplikacji Google. Tam też pojawia się nazwa Coral. Po raz pierwszy o nowych smartfonach giganta z Mountain View mogliśmy usłyszeć przy okazji patentu, gdzie firma opatentowała design. Wiemy również, że trwają prace nad zapewnieniem obsługi Dual SIM z dual standby.

Google Pixel 4 XL Coral Flame kiedy premiera plotki przecieki specyfikacja techniczna

Google Pixel 4 (XL) z premierą na jesień

Spodziewajmy się, że Google Pixel 4 i jego wariant XL zostaną oficjalnie pokazane dopiero jesienią tego roku. Możliwe, że już w październiku, czyli po około roku od debiutu ostatnich smartfonów. Wcześnie, bo możliwe, że jeszcze w tym kwartale, odbędzie się premiera modeli 3a, które będą tańszymi telefonami. Na ich temat wiadomo całkiem sporo, bo urządzenia były obiektem wielu przecieków. W Europie mają kosztować około 450 euro.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij