Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google trafia smartwatche Sense i Versa 3. Z Fitbit OS 5.1

Asystent Google trafia na smartwatche Fitbit Sense i Versa 3. Funkcję wnosi aktualizacja Fitbit OS 5.1. Wcześniej na zegarki udostępniono Amazon Alexa.

Asystent Google obecnie trafia na telewizory Samsung Smart TV. Tymczasem funkcję otrzymują także wybrane smartwatche marki Fitbit. Odbywa się to wraz z aktualizacją Fitbit OS 5.1, która jest już udostępniana. Dostają ją zegarki z serii Versa 3 oraz Sense. Zobaczmy, jakie możliwości wprowadza nowe uaktualnienie.

Asystent Google udostępniany z aktualizacją Fitbit OS 5.1 daje na smartwatchach ciekawe możliwości. Są to m.in. odbieranie połączeń czy dyktowanie wiadomości tekstowych, które następnie zostaną wysłane do odbiorcy. Tutaj trzeba jednak mieć na uwadze, aby mieć ze sobą telefon, bo żądania są przetwarzane bezpośrednio na smartfonie.

aktualizacja Fitbit OS 5.1 Asystent Google Fitbit Sense Versa 3

Asystent Google z Fitbit OS 5.1 tylko na smartwatche Verse 3 i Sense

Warto dodać, że Asystent Google z aktualizacją Fitbit OS 5.1 został udostępniony tylko na dwa smartwatche. To wspomniane modele Verse 3 i Sense. Dla porównania udostępniona wcześniej Amazon Alexa trafiła na Verse 2 oraz 3. Na razie brakuje też opcji odpowiedzi za sprawą wbudowanego głośnika. Ta funkcjonalność ma być dodana w przyszłym roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij