Udostępnij
Tweetnij

Google ze smartfonami Pixel 5 i 4A 5G pokaże tańszy ruter WiFi

Google WiFi 2020 to nowy ruter, który powinniśmy zobaczyć z modelami Pixel 5 i 4a 5G. Ma to być tańszy sprzęt w cenie poniżej 100 dolarów. Gadżet rozwijany jest pod nazwą kodową Breeze i skatalogowany jako model GJ2CQ. Zobaczmy, co już wiemy o ruterze Google WiFi 2020.

Google WiFi 2020 to nowy ruter, który firma planuje wprowadzić do oferty jeszcze w tym roku. Urządzenie zobaczymy prawdopodobnie na konferencji, która odbędzie się już 30 września. Tak, to ten sam event, gdzie mamy zobaczyć smartfony Pixel 5 oraz Pixel 4a 5G, których ceny niedawno wyciekły do sieci. Zobaczmy, co już wiemy o tym sprzęcie.

ruter Google WiFi 2020 kiedy premiera Pixel 5 Pixel 4a 5g ruter Google WiFi 2020 kiedy premiera Pixel 5 Pixel 4a 5g

Ruter Google Wi-Fi 2020 ukrywa się pod kryptonimem Breeze. Pod taką nazwą dostrzeżono ten sprzęt. Wiemy też, że został skatalogowany jako model GJ2CQ. Udało się również znaleźć animację, którą widzicie poniżej. Prezentuje ona sposób podłączenia urządzenia kablem. Gadżet ma okrągłą obudowę i po wymiarach gniazdek widać, że jest stosunkowo małe.

ruter Google WiFi 2020 kiedy premiera Pixel 5 Pixel 4a 5g

Ruter Google WiFi 2020 nie ma być drogi

Plotki mówią o tym, że ten ruter Google nie będzie drogim urządzeniem. Cena ma wynieść 99 dolarów. Będzie to jednak prostsze urządzenie, ale nie zabraknie wsparcia dla systemu Mesh. Być może więcej szczegółów poznamy jeszcze przed wrześniową konferencją. Na razie na kolejne informacje trzeba poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij