Dział: Aplikacje na tablety

1Password na iPada

Obecnie w sklepie App Store aplikacja 1Password na iOS dostępna jest za darmo! Jeśli jeszcze jej nie macie, to pobierzcie ją koniecznie.

Flipboard

Stało się. Popularna aplikacja dla cyfrowych magazynów zaczęła wyświetlać reklamy wideo. Na szczęście nie jest tak źle, jako mogłoby się wydawać.

Who Uses My WiFi?

Aplikacja Who Uses My WiFi? pozwoli wam na iGadżetach w szybki sposób sprawdzić, czy w sieci Wi-Fi nie pojawił się intruz. Program obecnie dostępny jest w App Store ponownie za darmo.

Glympse Keyboard

Glympse Keyboard jest nową klawiaturą na Androida, która pozwala przede wszystkim szybko współdzielić lokalizację dla dowolnej aplikacji.

5

Urodziłem się w Pszczynie, gdzie od lat jest otwarta dla zwiedzających jedna z największych zagród żubrów w Polsce. Często chodziłem oglądać te piękne, ale i potężne zwierzęta przypatrując się ich zachowaniu i obserwując codzienne zwyczaje. Wszak żubr jest jednym z najciekawszych, ale i najrzadziej występujących zwierząt, jakie możemy oglądać w naszej części Europy. W Polsce żyje ich zaledwie 1300, co powinno mobilizować zarówno do oglądania żubrów, jak i wspierania wszelkich inicjatyw, które mają pomóc największym ssakom starego kontynentu. Jedną z nich jest album oraz aplikacja „Bison Bonasus”.

Chrome beta dla Android

Google udostępniło kolejną odsłonę przeglądarki Chrome na Androida w kanale beta. Wydanie z numerkiem 38. Co nowego znajdziemy w tej wersji?

Google Play logo

Już wcześniej pojawiły się plotki, jakoby Google zamierzało wydłużyć czas na zwrot aplikacji i gier z Google Play Store. Tak też się stało.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi