Dział: Aplikacje na tablety

Hyperlapse App

We wtorek, co okazało się niemałym zaskoczeniem dla użytkowników, bo bez większych, wcześniejszych zapowiedzi, Instagram udostępnił nową aplikację, czyli Hyperlapse, która umożliwia nagrywanie filmów poklatkowych z efektem „time-laps” dla urządzeń pracujących na platformie iOS. Jak nowa aplikacja spisuje się w akcji? Zobaczcie sami!

Google News & Weather app

Firma z Mountain View odświeżyła aplikację Wiadomości i pogoda Google, które wcześniej dostępne były w postaci widżetów. Teraz natomiast jako odrębna aplikacja w Sklepie Play.

Opera na Androida

Opera Software pochwaliła się, że z jej aplikacji mobilnych korzysta aktywnie na urządzeniach z Androidem już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie!

WeTransfer App

WeTransfer, które umożliwia proste współdzielenie plików pomiędzy znajomymi, doczekało się aplikacji na urządzenia z Androidem, która jest już dostępna w Sklepie Play.

Inking-with-OneNote

OneNote na Androida w końcu doczekał się funkcji, na którą czekało wiele osób. Mowa o ręcznym sporządzaniu notatek za pomocą rysików lub palca.

firefox

Mozilla rozpoczęła testy wsparcia dla Chromecast w przeglądarce Firefox. Funkcja dostępna jest w nocnych wydaniach aplikacji na Androida.

CCleaner na Androida

Piriform udostępniło kolejne, już czwarte, uaktualnienie dla aplikacji CCleaner na Androida. Co nowego wnosi wydanie z numerem 1.04?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi