Dział: Aplikacje na tablety

Gmail

Google, dosłownie przed chwilą, udostępniło Gmaila na iOS z numerkiem 4.0. Co nowego pojawiło się w tym wydaniu aplikacji?

Instagram Tablety.pl

Instagram poinformował na własnym blogu o wprowadzeniu nowej formy reklam dla partnerów – tak zwanych karuzelowych reklam. Na jakiej zasadzie to działa?

Google Play store

Google uaktualniło aplikację Sklepu Play do wydania z numerem 5.3.5. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji? Okazuje się, że całkiem sporo.

Google Play Services

Firma z Mountain View uruchomiła proces aktualizacji dla Play Services. Nowa wersja komponentu oznaczona jest numerem 7.0.86 (1763202). Co nowego?

Chrome logo

Niestety, ale to prawda. Google poinformowało o zakończeniu wsparcia dla Androida 4.0 Ice Cream Sandwich w Chrome. Przeglądarka z numerem 42 jest ostatnią, którą zobaczą użytkownicy tej wersji systemu.

REACHit

Firma Lenovo preinstaluje na własnych tabletach wiele ciekawych aplikacji. REACHit jest kolejną z nich, którym przyglądamy się z bliska.

Screenshot_2015-03-01-11-26-34

Google uruchamia proces aktualizacji dla aplikacji YouTube z numerem 10.08.52, w której na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się statystyk dla nerdów.