Dział: Aplikacje na tablety

Gmail

Stało się! Nowy Gmail na Androida z numerkiem 5.0 jest już dostępny do pobrania. Co nowego znajdziemy w tej wersji aplikacji?

Clips

Czas wakacji już definitywnie dobiegł końca, a złota polska jesień otoczyła nas swoją aurą ze wszystkich stron. Z urlopów wrócili również deweloperzy, którzy zaprezentowali nam wiele interesujących aplikacji na iPady. Jak co miesiąc przygotowałem dla was zestawienie najciekawszych dziesięciu z nich. Mam nadzieję, że kolejne miesiące będą jeszcze bardziej owocne dla App Store, w związku z nowymi iPadami, które będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym dla sprzętu programom i grom.

7

Pixelmator to program, który od kilku lat cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników systemu OS X. Znajduje się on w połowie drogi między profesjonalnymi programami graficznymi Adobe, a amatorskimi projektami o małych możliwościach. Ku uciesze entuzjastów Pixelmatora, na ostatniej konferencji Apple została zaprezentowana wersja programu przeznaczona na iPady, którą miałem możliwość przetestować.

Office na iPada

Microsoft Office na tablety z Androidem jest chyba jedną z najbardziej wyczekiwanych aplikacji przez użytkowników platformy Google. W przypadku iPadów gigant z Redmond również kazał sobie długo czekać na Office’a, ale to zmieniło się w marcu tego roku. Tymczasem jest całkiem możliwe, że wariant pakietu biurowego na tablety z systemem Android pojawi się jeszcze w tym roku, być może już na początku przyszłego miesiąca!

Google Transit_screenshot_1

Warszawa dołącza do grupy ponad 2800 miast z całego świata, gdzie dostępna jest usługa Google Transit ułatwiająca podróżowanie z wykorzystaniem środków komunikacji miejskiej.

Office na iPada

Microsoft poinformował przed chwilą o udostępnieniu nielimitowanej powierzchni w dysku OneDrive dla subskrybentów usług z rodziny Office 365!

Odkrywamy: Londyn

W maju tego roku miałem przyjemność recenzować aplikację Wojtka Pietrusiewicza – Odkrywamy: Kenia. Fotoreportaż w postaci programu na iPada bardzo mi się spodobał. Tym bardziej cieszy, że Wojtek poszedł za ciosem i przygotował kolejny foto album na tablety z systemem iOS. Tym razem stanowiący relację z pobytu w Londynie. Jak wypada nowa aplikacja na tle poprzedniej?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi