Dział: Aplikacje na tablety

youtube_p

W aplikacji YouTube na Androida dostrzeżono kolejne zmiany wizualne. Tym razem dotyczące elementów, z których najczęściej korzystamy, jak łapka w górę.

Mapy Google

Mapy Google 9.35 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji na urządzenia z Androidem, która dostępna jest w ramach beta wersji. W tej odsłonie aplikacji pojawiają się kody plus, które działają jak adresy oraz nowe opcje dla nawigacji. Ponadto kod źródłowy aplikacji ujawnia inne z planowanych funkcji.Mapy

WhatsApp

Twórcy WhatsApp odświeżają po raz pierwszy od czterech lat politykę prywatności. I, niestety, nowe zasady wiążą się z udostępnianiem danych Facebookowi.

Facebook Messenger SMS

Facebook testuje nową funkcję w aplikacji Messenger. Teraz użytkownicy spoza listy znajomych mogą wysyłać nam normalne wiadomości. Nie będą się one wyświetlać w zakładce Inne.

Night Mode Enabler tryb nocny

Google testowało tryb nocny w Androidzie N, ale w finalnej wersji systemu funkcja się nie pojawiła. Rozwiązaniem jest aplikacja Night Mode Enabler.

Darmowy VPN Opera bez limitów

Darmowy VPN Opera bez limitów to nowa aplikacja Opery, która dostępna jest w Sklepie Play na urządzenia z Androidem. W ten sposób możecie uzyskać VPN za darmo bez limitów.

allo naklejki

Google Allo zostało zapowiedziane w maju tego roku. Teraz możemy się przyjrzeć naklejkom, jakie najprawdopodobniej trafią do komunikatora.