Dział: Aplikacje na tablety

Map for Game of Thrones

Map for Game of Thrones to aplikacja ukazująca mapę świata Gry o tron. Zawiera także najważniejsze informacje o postaciach i lokacjach.

amc

Tylko dziś, w ramach MyAppFree, możecie odblokować wersję Pro aplikacji AMC Security-Antywirus, co normalnie wiąże się z wydatkiem ponad 20 złotych.

Sklep Play

Google w końcu wprowadza w Sklepie Play informacje o właściwym rozmiarze aktualizacji pobieranych ze Sklepu Play.

klawiatura-google

Klawiatura Google 5.0 na Androida jest już dostępna do pobrania. Lista nowości jest dość długa. Wprowadzono między innymi tryb do pisania jedną ręką i nowe gesty.

messenger

Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie Facebook wprowadzi do aplikacji Messenger nową opcję pozwalającą na usuwanie wiadomości po określonym czasie od jej wysłania.

aplikacje android

Każdy z nas żyje już majówką, jednak nie zapominajmy o tym, co dobrego wniósł do życia każdego użytkownika urządzeń z Androidem kwiecień, który to wczoraj oficjalnie ustąpił kolejnemu miesiącowi swoich kartek w kalendarzu. Z tego też powodu skupmy się naprawdę przydatnych aplikacjach, które zadebiutowały lub zostały odświeżone w ubiegłym miesiącu. Zaczynajmy!

App-Store

Apple zmodyfikowało algorytmy wyszukiwania w sklepie App Store. Funkcja lepiej rozpoznaje frazy wpisywane przez użytkowników. Nawet jeśli są wystukane błędnie.