Dział: Aplikacje na tablety

Facebook

Facebook doczeka się kolejnych zmian. Tym razem chodzi o udoskonalone oszczędzanie danych w newsfeedzie. Ma ono dopasowywać się do prędkości internetu.

Google Chrome

Google Chrome 55 to najnowsza odsłona popularnej przeglądarki w wersji beta. Na urządzeniach z Androidem przeprojektowano m.in. odtwarzacz filmów.

google wallpapers tapey

Tapety pomogą nam w doborze ciekawej tapety na nasz sprzęt. Aplikacja jest dostępna nie tylko na telefonach od Google’a, ale również na innych sprzętach z Androidem.

Google Chrome 54 beta

Google Chrome 54 na Androida jest już wdrażany i debiutuje z funkcją, którą docenią osoby słuchające muzyki ze stron. Przeglądarka pozwala wznawiać odtwarzanie na wybranych stronach nawet po opuszczeniu aplikacji.

skrwt

SKRWT to specjalistyczna aplikacja dla wielbicieli fotografii. Teraz możecie pobrać ją za grosze. Dosłownie, bo obecnie kosztuje 0,50 zł.

Facebook Messenger

Facebook testuje w aplikacji Messenger na Androida nową funkcję. Jest to oszczędzanie danych, które pozwala zaoszczędzić pakiety w sieci komórkowej.

Zegar Google

Zegar Google doczekał się aktualizacji do wersji 4.6.1. Wśród nowości pojawiają się skróty dla akcji dla Androida 7.1 czy małe zmiany w interfejsie.