Dział: Aplikacje na tablety

B7DE1D764127_Nexus 10_0_LANDSCAPE

DeviantArt to najprościej ujmując społeczność internetowa dla artystów. Grafików, rysowników, projektantów oraz fotografów, również tych mobilnych. Początek jej istnienia przypada na rok 2000 i choć lata, na które przypada jej największa popularność, są już dawno za nami, serwis nie próżnuje i z nowym produktem wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników.

Instagram Tablety.pl

Przyzwyczailiśmy się do stałego zestawu filtrów od Instagramu i choć niewiele osób jeszcze trzyma się edycji wyłącznie w aplikacji, są one jej podstawowym elementem. A przynajmniej były kiedyś. Konkretnie w czasach, gdy na rynku nie istniało zbyt wiele programów, które oferowałyby szerszą obróbkę. Amaro, Mayfair, Rise, Hudson, Valencia, X-Pro II, Siera, Willow, Lo-fi, Earlybird, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1997 i Kelvin to standardowe, wewnętrzne efekty programu, które towarzyszą nam od 2012 roku i od tamtego czasu nie przywitały w swoim gronie nowych nakładek. Aż do teraz.

App Santa

Na ten moment zapewne czekało wielu z nas, prawda? Tegoroczna akcja App Santa, w ramach której popularne aplikacje na iOS można zakupić w cenie niższej do 60%, już wystartowała!

Opera Coast

Wczoraj wspominaliśmy wam o aktualizacji Opery Mini na iOS, a dziś w App Store pojawiło się większe uaktualnienie dla Opery Coast – z numerem 4.00, w którym dodano między innymi funkcję Discover.

orange

Po Play i T-Mobile, które również umożliwiło wygodne zakupy w Sklepie Play, przyszła pora na Orange. Za zakupione aplikacje i gry zapłacimy wraz z rachunkiem telefonicznym od pomarańczowego operatora.

Microsoft Sway

Microsoft uaktualnił poglądową wersję aplikacji Sway. Ponadto zniósł wymóg związany z możliwością jej wypróbowania po otrzymaniu zaproszenia.

Opera mini na iPada

Opera Software uaktualniła własną przeglądarkę na iOS w wersji mini do wydania z numerem 9.1.0. Co nowego znajdziemy w tej wersji?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi