Dział: Aplikacje na tablety

adblock-plus

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, twórcy AdBlocka Plus udostępnili własną przeglądarkę na urządzenia z systemem Android, którą można wypróbować w wersji beta.

Office Preview

Po wersji na tablety przyszła pora na testy pakietu biurowego Office na smartfonach z Androidem. Word, Excel i PowerPoint w wersjach Preview na mniejsze ekrany już czekają na pobranie.

unnamed2

Dzięki nowej aplikacji Samsunga będzie można teraz przenosić swoje czynności z jednego urządzenia na inne. Na razie Samsung Flow dostępny jest w wersji beta i jedynie dla użytkowników z USA.

Youtube Kids

Zaniepokojeni rodzice znów składają skargę na aplikację YouTube Kids.

UlyssesBywordiA-header

W ostatnich latach wykształciła się dość powszechna moda na pisanie tekstów używając składni Markdown. W wyniku tego coraz większym powodzeniem zaczęły cieszyć się minimalistyczne programy do pisania. Aplikacji tego typu jest w App Store całkiem sporo, ja jednak opiszę trzy – wydaje mi się – najpopularniejsze, ze szczególnym uwzględnieniem Ulyssesa jako odbiegającego pod paroma względami (w tyn ceną) od reszty stawki.

adblock-plus

AdBlock Plus, czyli popularna wtyczka do blokowania stron. Jeśli wierzyć plotkom, to w przyszłym tygodniu twórcy tego dodatku udostępnią własną przeglądarkę na urządzenia z Androidem.

YouTube App

Google ruszyło z procesem aktualizacji do nowej wersji aplikacji YouTube na Androida – wydania z numerkiem 10.19.53. Co nowego?