Dział: Aplikacje na tablety

Opera Mini 8

Opera udostępniła większe uaktualnienie dla Opery Mini na urządzenia z Androidem. Co nowego wprowadza przeglądarka z numerkiem 8? Sprawdźmy!

Screenshot_2015-03-31-15-40-22

Jak dobrze wiemy, w Sklepie Play na Androida nie pojawiają się zbyt często promocje na ciekawe aplikacje czy gry, które możemy pobrać za darmo. Na szczęście istnieje alternatywny sklep z aplikacjami – Appstore od Amazonu, gdzie każdego dnia dostępne są w promocji wybrane gry lub aplikacje, a co jakiś czas całe paczki o wartości nawet kilkuset złotych. Okazuje się, że Amazon Appstore nie jest dostępny tylko na urządzenia z serii Kindle. Sklep możemy zainstalować na dowolnym urządzeniu z Androidem i korzystać z jego dobrodziejstw na własnym smartfonie lub tablecie. Jak to zrobić? Podpowiadamy, krok po kroku, jak pobrać, zainstalować aplikację i wyszukiwać promocje w Appstore.

Firefox na Androida

Mozilla pochwaliła się na oficjalnym blogu informacją o przekroczeniu bariery 100 mln pobrań Firefoksa na Androida.

Kalendarz Google

Google wydało właśnie aktualizację do swojego Kalendarza. Co wprowadza wersja z numerkiem 5.2?

Mailbox

Wersja 2.0 wprowadza kilka nowości. Najważniejsza jest jednak zmiana interfejsu oparta na Material Design.

allcast

Koushik „Koush” Dutta pochwalił się nową wersją aplikacji do strumieniowania multimediów – AllCast. Program doczeka się dużego odświeżenia interfejsu opartego na Material Design.

Google Play store

Firma z Mountain View ruszyła z aktualizacją do nowej wersji aplikacji Sklepu Play (z numerem 5.4.10). Co nowego znajdziemy w tym wydaniu?