Dział: Aplikacje na tablety

10651-2998-141002-Remote-1-l

Plany firmy z Cupertino zdradza nam nowy patent. Już niedługo aplikacja Remote może doczekać się nowej wersji, która umożliwi wyświetlanie elementów z interfejsu Apple TV bezpośrednio na iPadzie i iPhonie.

dropbox

Może trochę trudno w to uwierzyć, ale Dropbox na Androida rzeczywiście do tej pory nie oferował możliwości zapisywania plików na kartach pamięci. To się zmieniło wraz z ostatnią aktualizacją aplikacji.

large_Amir_08_00000__1_

Wrzesień pod względem premier w Google Play Store nie obfitował w zbyt wiele głośnych nowości, choć kilku pozycjom udało się zwrócić na siebie uwagę. Podczas gdy samo Google zdaje być zajęte przede wszystkim przygotowaniem swoich aplikacji na premierę Androida L, aktualizując je w myśl filozofii Material Design, reszta twórców niezbyt się tym przejmuje i udostępnia swoje kolejne dzieła. Oto najciekawsze gry i aplikacje na Androida, które ukazały się w zeszłym miesiącu na urządzeniach z systemem Android.

Google Play logo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Google, w Sklepie Play, w opisach aplikacji, pojawiły się dodatkowe informacje na cen elementów dostępnych na zasadach płatności wewnątrz aplikacji i gier.

Sklep App Store

Wrzesień przyniósł nam nie tylko premierę iOS 8 oraz nowych iPhone’ów, ale także wiele ciekawych gier i aplikacji na iPady. Wraz z nowym systemem mobilnym deweloperzy uzyskali dostęp do interfejsu programowania aplikacji – Metal – dzięki któremu gry, które pojawią się w najbliższym czasie będą jeszcze bardziej interesujące. Zapraszam do przeczytania zestawienia dziesięciu najciekawszych aplikacji, które pojawiły się we wrześniu w App Store.

MyBrushes Pro – Draw, Paint, Sketch on Infinite canvas

Aplikacja MyBrushes Pro – Draw, Paint, Sketch on Infinite canvas wcześniej kosztowała 1,79 euro, ale obecnie dostępna jest w App Store za darmo.

OneDrive na Androida

Aplikacja OneDrive na Androida doczekała się większej aktualizacji, w której na szczególna uwagę zasługuje pojawienie się podglądu dla wszystkich zdjęć przechowywanych w chmurze.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi