Dział: Aplikacje na tablety

Samsung Galaxy S6 Experience

Samsung udostępnił aplikację, na którą pewnie czekało wiele osób. Mowa o Galaxy S6 Experience, która pozwoli wam zapoznać się z nowymi flagowcami jeszcze przed rynkową premierą.

VLC na Androida

Videolan wzięło się ostatnio za aktualizowanie mobilnego VLC media playera. Po dużej aktualizacji aplikacji na iOS przyszła pora także na wersję dla Androida.

VLC na iOS

Popularny VLC doczekał się dużej aktualizacji na urządzenia z systemem iOS w postaci wydania z numerkiem 2.5.0. W nowej wersji aplikacji dodano między innymi wsparcie dla kolejnych dysków internetowych.

Office na iPada

Microsoft poinformował na blogu zespołu Office’a, że pakiet biurowy firmy będzie nadal oferowany za darmo użytkownikom urządzeń z ekranami o przekątnej 10,1″ i mniejszymi.

Durex Connect

Firma Durex udostępniła użytkownikom urządzeń z Androidem nową aplikacją – Durex Connect. Program ma nam zapewnić seks w spokoju, bez powiadomień, ale okazuje się, że cel jest bardziej szczytny.

Office na iPada

Microsoft poinformował o nawiązaniu pracy z producentami tabletów z systemem Android, w tym z Samsungiem i Dellem, którzy będą preinstalować aplikacje giganta z Redmond na własnych urządzeniach.

IG

Instagram dołączył do wąskiej grupy aplikacji, które mogą pochwalić się 500 mln pobrań ze Sklepu Play.