Dział: Aplikacje na tablety

Apple TestFlight

Apple zapowiedziało TestFlight na początku czerwca, a teraz narzędzie udostępniono dla wszystkich deweloperów aplikacji na iOS. Ponadto zwiększono limit osób mogących testować aplikacje.

Sklep App Store

Apple już rok temu wprowadziło do oferty pierwszego, 64-bitowego smartfona, czyli iPhone’a 5s. Niemniej, deweloperzy nadal nie kwapią się do optymalizacji własnych aplikacji pod kątem nowej architektury. To się wkrótce zmieni, bo Apple to wymusi.

Gmail

Google już niedługo udostępni kolejną odsłonę Gmaila na Androida – wydanie z numerkiem 5.0, które poza Material Design, wniesie również wsparcie dla kont pocztowych innych dostawców, w tym Yahoo! i Outlooka.

gwiazdki-play-store

Google wprowadziło w Sklepie Play kolejną, ciekawą opcję, która pozwala łatwiej wyszukiwać dobre aplikacje. Nowy mechanizm to filtrowanie na podstawie minimum 4 gwiazdek.

firefox

Mozilla udostępniła kolejną betę Firefoksa na Androida – wydanie z numerem 34.0. Co znajdziemy w tej wersji przeglądarki?

Chrome logo

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

firefox

Mozilla udostępniła kolejną wersję własnej przeglądarki na urządzenia z Androidem – Firefoksa z numerkiem 33.0. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla Chromecasta.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi