Dział: Aplikacje na tablety

yelp

Aplikacja Yelp skrywa nie tylko wyszukiwarkę firm, barów i restauracji, ale również zabawnego Easter Egga.

google

Google oferuje własne aplikacje na iOS i Androida. Tymczasem użytkownicy Windows Phone muszą obejść się smakiem. Jeśli jednak wierzyć plotkom, to ma to ulec zmianie i Google przygotowuje własne aplikacje z myślą o Windows 10.

aplikacja Disney Research

Aplikacja pozwoli na wyrenderowanie obiektów w 3D z narysowanych obrazków.

android_sierpien

Tak jak miesiąc temu, tak i dzisiaj przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych aplikacji, które pojawiły się w sklepie Google Play we Wrześniu. Tym razem będziemy mieli appki pozwalające zaoszczędzić pieniądze, czas, czy nawet podnieść naszą produktywność.

polecenia-google-3

Polecenia głosowe przez ostatnie lata urosły do jednego z najważniejszych sposobów komunikacji użytkownika z urządzeniem. Od niedawna technologia ta dociera również do naszego kraju – wszystko to dzięki Google Now oraz rozpoznawaniu komend w języku polskim. Co jednak powiedzieć możemy do telefonu, aby ten wykonał nasze polecenie?

IMG_2046

Czas wakacji już definitywnie dobiegł końca, a złota polska jesień otoczyła nas swoją aurą ze wszystkich stron. Z urlopów wrócili również deweloperzy, którzy zaprezentowali nam wiele interesujących aplikacji i gier na system iOS. Jak co miesiąc przygotowałem dla was zestawienie najciekawszych z nich.

Office

Microsoft zawarł z Asusem umowę, na mocy której aplikacje z pakietu MS Office będą preinstalowane na smartfonach i tabletach drugiej z wymienionych firm. Tajwańczycy dołączają tym samym do szerokiego grona spółek, które mogą oferować swoim konsumentom Worda, Excela, PowerPointa czy OneNote.