Dział: Aplikacje na tablety

App-Store

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najlepszych gier i aplikacji maja. Znajdziecie w nim wyselekcjonowane pozycje, które powinny przypaść Wam do gustu. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na gry Diced i Rush Rally 2, a także programy The Roll oraz MobileFamilyTree 8. To najlepsze naszym zdaniem produkcje, jakie pojawiły się w tym miesiącu w App Store, które już czekają na zainstalowanie na Waszych iPhone’ach i iPadach.

game of thrones

Wszyscy fani Gry o tron łączcie się! Jeśli liczycie godziny i minuty do najnowszego odcinka serialu lub z prędkością światła „pożeracie” kolejne książki napisane przez George’a R.R. Martina, z pewnością spodobają się Wam aplikacje na iOS i Androida, które pieczołowicie wybraliśmy dla wszystkich fanów uniwersum.

youtube_p

Google postanowiło wprowadzić aktualizację do aplikacji YouTube na Androida. Na pierwszy rzut oka widać zmiany w opcjach wideo.

IMG_7689

Google zaktualizowało własne mapy w wersji na iOS. W wydaniu z numerkiem 4.19 pojawiają się m.in. kontrolki do sterowania głosem w nawigacji, które od dawna dostępne są w Mapach Google na Androida.

Sklep Play

Biblioteka rodzinna to nowa funkcja dla Sklepu Play, którą zapowiedziano w trakcie konferencji Google I/O 2016. Aplikacje zakupione po 2 lipca będzie można współdzielić pomiędzy maksymalnie 6 członkami rodziny.

Clash of Clans

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

YouTube VR

YouTube pochwalił się nową aplikacją dla wirtualnej rzeczywistości i opublikował jeden zrzut ekranowy z YouTube VR. Aplikacja powstaje z myślą o platformie Daydream dla Androida.