Dział: Aplikacje na tablety

App Store

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najlepszych gier i aplikacji września. Znajdziecie tu wyselekcjonowane pozycje, które powinny przypaść Wam do gustu.

Wiadomości i pogoda google 2

Wiadomości i pogoda Google doczekają się sporej aktualizacji dodającej tryb Lite do aplikacji. Dzięki niej oszczędzimy nawet 2/3 wykorzystywanych danych z pakietu.

Aplikacja Google na iOS

Aplikacja Google na iOS doczekała się dużej aktualizacji do wersji z numerkiem 19.0. Wśród nowości m.in. tryb incognito i lepsze wsparcie dla iOS 10.

Mapy Google

Mapy Google 9.38 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji w wersji beta. W ty wydaniu pojawia się niewiele nowości, ale z pewnością warto im się przyjrzeć.

chrome android

Chrome na Androida doczeka się kilku zmian. Czeka nas przede wszystkim nowy system oszczędzania pakietu danych, a także możliwość pobierania elementów stron internetowych w trybie offline.

Głodny w trasie

Głodny w trasie to nowa aplikacja na urządzenia z Androidem, która pomoże wam zlokalizować restauracje na trasie przy drodze. Program jest bezpłatny.

Spotify nowe menu iPhone iOS

Stało się. Spotify rozpoczęło włączać użytkownikom nowe menu nawigacji w postaci zakładek na dole. Zmiany w interfejsie pojawiają się już w aplikacji na iOS.