Dział: Aplikacje na tablety

YouTube Plus

YouTube Plus może być nowym planem subskrypcyjnym dla popularnego serwisu z wideo. Obecnie jedynym płatnym planem jest RED, ale zdaje się, że Google przygotowuje coś nowego. Zdaje się to potwierdzać kod aplikacji z numerkiem 12.37, który został prześwietlony przez redakcję serwisu Android Police.

Sklep Play Google Android

Sklep Play przepełniony jest ciekawymi okazjami. Czasami jednak ciężko je zlokalizować. Kolejny raz zatem prezentujemy wam listę gier, aplikacji i pakietów ikon, które możecie pobrać za darmo lub w atrakcyjnych cenach. Pamiętajcie jednak, aby pospieszyć się z zakupami. Oferty są ograniczone czasowo.

xiaomi logo

Xiaomi Mi File Explorer to aplikacja, która pozwala na zarządzenie plikami w naszym smartfonie. Umożliwia między innymi skompresowanie czy przesłanie plików bezprzewodowo do innego urządzenia na kilka różnych sposobów. Aplikacja nie jest jeszcze oficjalnie dostępna. Aktualnie trwają testy beta. Będzie dostępna dla różnych urządzeń z Androidem.

Sklep Play Google Android

Sklep Play znów otwiera listę aplikacji, gier i pakietów ikon, które możemy pobrać za darmo lub w promocyjnej cenie. Tym razem lista darmowych tytułów jest bardzo długa, więc można trafić na coś bardzo ciekawego. Warto się jednak pospieszyć z pobieraniem. Promocje są bowiem ograniczone czasowo.

Google rozpoczęło wdrażać w poczcie Gmail funkcje, które powinny być dostępne od lat, ale nie były. To mechanizm konwertujący numery telefonów i adresy miejsc w aktywne hiperłącza. To oznacza, że bezpośrednio z wiadomości e-mail będzie można uruchomić aplikację Telefon czy podejrzeć miejsce na Mapach Google’a.

WhatsApp beta

WhatsApp w wersji beta doczekał się nowej wersji, która wprowadza jedną, ważną zmianę. Jest nią możliwość zarządzania pamięcią, jaką zużywa aplikacja. Nowa opcja pozwala na podejrzenie, jakie konwersacje zajmują najwięcej miejsca w pamięci naszego telefonu i ewentualne usunięcie poszczególnych plików.

iPhone x ekran Android

iPhone X to łakomy kąsek, ale nie każdego na taki telefon stać. Jeśli jednak podoba wam się to, jak wygląda ekran w tym smartfonie, możecie pobrać nową aplikację na swój telefon z systemem Android. Pozwoli ona na zmianę ekranu na taki, jaki widoczny jest w iPhonie X. Aplikacja Smartphone Upgrader 2017 jest dostępna całkowicie za darmo.