Dział: Aplikacje na tablety

Przystanek Woodstock 2014 App

Play udostępnił, zarówno w App Store, jak i Google Play store, oficjalną aplikację tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock 2014.

firefox

Mozilla obecnie testuję tę funkcję w Firefoksie 33.0 Aurora, a więc już jesienią powinna ona pojawić się w stabilnej wersji przeglądarki.

FOT4

Ostatnio, korzystając z tego wyjątkowego okresu w roku, jakim są wakacje, zajęliśmy się fotokartkami, które oferowane są przez aplikację CEWE Fotoksiążki. Dziś postaramy się odkryć i, przede wszystkim, znaleźć korzyści, płynące z korzystania z innych usług, jakie znajdują się w programie. Wszystko, czego szukamy, zawarte jest już w zainstalowanej uprzednio aplikacji, więc nie musimy poszerzać naszej kolekcji na smartfonie lub tablecie o kolejną ikonkę. Prawdopodobnie, jeśli już wcześniej dokonywaliśmy zakupu, cały proces, począwszy od wyboru języka, partnera, który wykona i dostarczy zamówienie aż po rejestrację, mamy za sobą, więc pominiemy tę część w dalszej części artykułu i zajmiemy się wyłącznie omówieniem produktów.

Chrome 37

Google udostępniło kolejną odsłonę przeglądarki Chrome na Androida z numerkiem 37, w której na szczególną uwagę zasługuje odświeżenie GUI opartego teraz na Material Design.

firefox

Mozilla udostępniła kolejną betę liska na Androida – z numerem 32.0. W nowej wersji przeglądarki na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się nowych opcji z zakresu personalizacji strony domowej.

Apliakcja Gmail na iOS 7

Twórcy Gmaila udostępnili nową wersję aplikacji na urządzenia z iOS i Androidem, w której na szczególną uwagę zasługuje zapewnienie lepszej integracji z Dyskiem Google.

Letnia promocja w Sklepie Google

Okres wakacyjny sprzyja promocjom. Nie tylko w zwykłych sklepach detalicznych, ale również w tych z aplikacjami na urządzenia mobilne. Spore przeceny przygotowało wraz z partnerami Google. Obecnie w sklepie z aplikacjami na urządzenia z systemem Android możemy zakupić wybrane programy i gry na tablety w cenach niższych nawet o 75%! Co ciekawe, niższe ceny dotyczą nie tylko samych aplikacji, ale również wybranych opcji dostępnych w ramach mikrotransakcji wewnątrz aplikacji. Przyjrzyjmy się letniej promocji Google z bliska.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi