Dział: Aplikacje na tablety

Facebook na Androida

Stało się. Doczekaliśmy się pierwszej aplikacji nie od Google, którą pobrano ze Sklepu Play ponad miliard razy. I tak, zgadza się, to Facebook!

Little Explorer in Kindergarten

Każdego roku tysiące rodziców oraz dzieci staje po raz pierwszy przed drzwiami przedszkola. Rozstaniu z rodzicami i rozpoczęciu nowego etapu w życiu dziecka towarzyszy wiele emocji. Little Explorer in Kindergarten to aplikacja dla dzieci, która przygotowuje do rozpoczęcia przedszkola i ułatwia adaptację w nowym otoczeniu. To ważne, aby pierwsze doświadczenia związane z edukacją były pozytywne i dobrze kojarzyły się maluchom, ponieważ dobry początek przedszkola wpływa na postawy dzieci w stosunku do dalszego zdobywania wiedzy i całej edukacji szkolnej.

Rockmate App

FingerLab postanowiło udostępnić aplikację Rockmate na iPada za darmo. Program normalnie kosztuje 2,69 euro.

Scuba Dupa

Dla wielu z was wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi czas wypoczynku i korzystania z wolnego czasu. Ilość ciekawych gier i aplikacji, które zostały udostępnione w tym miesiącu na iPady, pokazuje jednak, że deweloperzy wcale nie próżnowali w sierpniu. W poniższym zestawieniu przygotowaliśmy dla was 10 najciekawszych naszym zdaniem gier i aplikacji, które pojawiły się w App Store w ostatnich 30 dniach. Mamy nadzieję, że znajdziecie spośród nich coś ciekawego dla siebie, tym bardziej, że aż dziewięć z nich jest dostępnych za darmo. Jeżeli i wy odkryliście w sierpniu coś ciekawego w App Store, to śmiało podzielcie się tym w komentarzach z pozostałymi czytelnikami.

OneDrive na Androida

Microsoft uaktualnił aplikację OneDrive na Androida, która doczekała się między innymi wsparcia dla usługi OneDrive dla firm. To oczywiście nie koniec nowości.

Hyperlapse App

We wtorek, co okazało się niemałym zaskoczeniem dla użytkowników, bo bez większych, wcześniejszych zapowiedzi, Instagram udostępnił nową aplikację, czyli Hyperlapse, która umożliwia nagrywanie filmów poklatkowych z efektem „time-laps” dla urządzeń pracujących na platformie iOS. Jak nowa aplikacja spisuje się w akcji? Zobaczcie sami!

Google News & Weather app

Firma z Mountain View odświeżyła aplikację Wiadomości i pogoda Google, które wcześniej dostępne były w postaci widżetów. Teraz natomiast jako odrębna aplikacja w Sklepie Play.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi