Dział: Aplikacje na tablety

Mapy Google

Mapy Google 9.31 to najnowsza wersja popularnej aplikacji w wersji beta, którą udostępniło Google. Aktualizacja wprowadza pewne zmiany widoczne gołym okiem, ale najciekawsza opcja ukrywa się w kodzie aplikacji. Mapy Google wkrótce pozwolą zapisywać mapy w trybie offline na karcie microSD.

youtube_p

YouTube na Androida doczekał się kilku modyfikacji. Użytkownicy aplikacji donoszą, że są one bardzo denerwujące. Największy problem stanowią przyciski do trybu pełnoekranowego oraz przełączania wideo.

VLC na Androida

Videolan przekazało, że VLC 2.0 na Androida jest już dostępny dla wszystkich. Nowa wersja popularnej aplikacji debiutuje z wieloma nowościami i zmianami.

Nova Launcher Prime

Jeśli nie mieliście do czynienia z jednym z najlepszych launcherów aplikacji na urządzenia z Androidem – Nova Launcher Prime, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Program dostępny w jest w Sklepie Play w 80% niższej cenie.

google dwuetapowa weryfikacja

Do tej pory dwuetapowa weryfikacja konta wymagała os nas wpisywania kodu z wiadomości SMS. Teraz Google znacznie ułatwia nam ten etap.

google wyszukiwarka lekarz

Google zapowiedziało nową funkcję w mobilnej wersji swojej wyszukiwarki. Teraz po wpisaniu objawów swoich dolegliwości wyszukiwarka będzie podawała nam listę chorób, które mogą być z tym związane.

Google Keep

Redaktorzy serwisu Android Police doszukali się w kodzie aplikacji Google Keep z numerem 3.3.243 interesujących wzmianek, które sugerują, że Google planuje dodanie funkcji przypinania notatek.