Dział: Aplikacje na tablety

accuweather 8

AccuWeather na Androida doczekało się nowej aktualizacji wprowadzającej zmiany w interfejsie użytkownika inspirowane Material Design.

telegram1

Nowa aktualizacja aplikacji Telegram wprowadza zmiany w GIF-ach oraz łatwiejszy dostęp do botów.

android_sierpien

Święta, Nowy Rok – to wszystko już za nami. Oznacza to mniej więcej tyle, że nadszedł czas na kolejne podsumowanie najciekawszych aplikacji miesiąca w Google Play. Dzisiaj przedstawimy Wam najlepsze appki z grudnia 2015 roku. Miłego czytania i instalowania.

Sklep Play

2015 rok przyniósł nam wiele ciekawych aplikacji w Sklepie Play. Pytanie tylko: które z nich są najciekawsze i warto po nie sięgnąć? Wybraliśmy dla was 5 najlepszych, oczywiście naszym zdaniem, nowych aplikacji, które pojawiły się na Androidzie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

runtastic pro

Runastic PRO to aplikacja idealna dla aktywnych. Teraz do pobrania za darmo na urządzenia mobilne z iOS i Windowsem.

Instagram Tablety.pl

W grudniu Instagram na Androidzie doczekał się nowej funkcji wprowadzającej namiastkę 3D Touch. Po krótkiej przerwie opcja ponownie powraca do aplikacji.

apki2015

Koniec roku to zawsze czas podsumowań. Wielu z nas analizuje swoje życie prywatne i zawodowe oraz rozpoczyna snucie planów i postanowień związanych z kolejnymi dwunastoma miesiącami. My postanowiliśmy z kolei wybrać najlepsze aplikacje i gry 2015 r. Wybór nie był łatwy, ale wierzymy, że wybraliśmy prawdziwy crème de la crème App Store.