Dział: Aplikacje na tablety

firefox

Mozilla udostępniła kolejną betę Firefoksa na Androida – wydanie z numerem 34.0. Co znajdziemy w tej wersji przeglądarki?

Chrome logo

Google udostępniło w kanale beta kolejną wersję własnej przeglądarki Chrome, z numerkiem 39. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu aplikacji?

firefox

Mozilla udostępniła kolejną wersję własnej przeglądarki na urządzenia z Androidem – Firefoksa z numerkiem 33.0. W tym wydaniu na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla Chromecasta.

Analog Keyboard Project

To nie żart! Zespół Microsoft Research rzeczywiście opracował klawiaturę ekranową dla Android Wear, która umożliwia nam wpisywanie tekstu na zegarkach z systemem Google, ale nie wszystkich.

Projekty

W pierwszej części recenzji programu OmniFocus 2 na iPada skupiłem się na ogólnych założeniach, które przyświecały twórcom tej aplikacji. Opisałem również, jak funkcjonuje skrzynka odbiorcza Inbox i jak dodaje się do niej nowe zadania. W drugiej części recenzji szczegółowo opiszę pozostałe funkcje programu.

Forecast

Zdecydowana większość z nas każdego dnia zmaga się z dużą ilością zadań do wykonania. Często zapominamy zarówno o nieistotnych, jak i ważnych sprawach, co z całą pewnością nie jest powodem do zadowolenia. Ponadto w naszej głowie pojawia się wiele pomysłów, takich jak przesłuchanie najnowszej płyty ulubionego artysty, czy zbudowanie dziecku domku na drzewie w wolnej chwili. Niestety nie wszystkie zadania, które pojawiają się na naszej drodze, zostają uskutecznione. A więc może zaradzi OmniFocus 2?

Chrome logo

Google udostępniło kolejne duże uaktualnienie Chrome na Androida. Co nowego znajdziemy w przeglądarce z numerkiem 38?

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi