Dział: Aplikacje na tablety

VLC na iOS 7

VLC media player, który powrócił do App Store kilka miesięcy temu, doczekał się kolejnej większej aktualizacji. W wydaniu z numerkiem 2.3.0 dodano między innymi wsparcie dla nowych formatów multimediów.

Aparat Google

Firma z Mountain View wczoraj wieczorem udostępniła w Google Play store kilka ciekawych aplikacji. Na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się Aparatu Google. Aplikacja dostępna jest niestety tylko na urządzenia pracujące w oparciu o Androida 4.4 Kit Kat. Ze starszymi nie jest kompatybilna, ale to ma się z czasem zmienić.

foobar2000

Programu foobar2000 z pewnością nie trzeba przedstawiać większości z was? To jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy muzycznych na Windows. Tymczasem jego twórcy zamierzają iść o krok dalej i postanowili przenieść go również na tablety i smartfony. W tym celu uruchomiona kampanię, w trakcie której chcą zebrać 72 tysiące euro potrzebne na sfinalizowanie projektu. Docelowo mobilny foobar2000 ma trafić na wszystkie popularne platformy, a więc Androida, iOS oraz Windows Phone i duże okienka.

Office na iPada

Microsoft wprowadził do oferty usług Office 365 nowy plan – Personal, który pozwala korzystać z pakietu Office na jednym komputerze PC lub Mac oraz jednym tablecie.

MS Word na iPada

Od premiery pakietu Office na iPada upłynęły już dwa tygodnie. Aplikacje trafiły na tablety marki Apple po wielu miesiącach oczekiwania. Dlaczego jednak gigant z Redmond postawił na iPada, a nie na tablety z Androidem, które przecież obecnie dominują na rynku? Okazuje się, że decyzja była całkiem przemyślana i nie została podjęta na łapu capu. Dlaczego więc wygrał iPad? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Facebook na Androida

Facebook rozpoczął wdrażanie nowej wersji aplikacji, która cechuje się bardziej płaskim interfejsem oraz na nowo pogrupowanymi opcjami.

Chrome dla Androida

Google udostępniło kolejną wersję beta przeglądarki Chrome na Androida, w której na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się wsparcia dla trybu multi-window, między innymi na tabletach Samsunga.

Informacje z gram.pl

Zobacz wszystkie

Nowości na forum

Zobacz więcej na forum

Najpopularniejsze tematy

Serwis informacyjny Tagi