Udostępnij
Tweetnij

Wyciekła finalna wersja systemu Windows RT 8.1

Windows RT 8.1, nad którym prace sfinalizowano w zeszłym miesiącu, wyciekł do sieci. Co ciekawe, obraz systemu zawiera również uaktualniony pakiet Office RT z programem Outlook.

Windows 8.1

Windows RT 8.1, nad którym prace sfinalizowano w zeszłym miesiącu, wyciekł do sieci. Co ciekawe, obraz systemu zawiera również uaktualniony pakiet Office RT z programem Outlook.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet do gier za mniej niż tysiąc złotych. Na co zwracać uwagę?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Windows 8.1 zostanie udostępniony już w październiku, ale Microsoft nie zapomniał także o właścicielach tabletów z Windows RT i dla nich także przygotował duże uaktualnienie. Tymczasem Windows RT 8.1 RTM, bo o nim mowa, wyciekł do sieci.

Obraz systemu Windows RT 8.1 waży 2,43 GB i zawiera uaktualniony pakiet Office. Co ciekawe, znajdziemy tam także aplikację Outlook, na którą czeka wiele osób. Finalna kompilacja systemu oznaczona jest ciągiem cyfr – 9600.16384.130821-1623, a więc takim samym, co Windows 8.1 dla architektury x86.

Oficjalnej premiery systemu (w Sklepie Windows) oczekujemy w Polsce 17 października, późnym wieczorem.

Źródło: My Digital Life

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij