Udostępnij
Tweetnij

Windows RT w końcu po polsku!

Na ten moment zapewne czekało wielu z was? Microsoft, w ramach „Patch Tuesday” udostępnił również uaktualnienie dla Windows RT oraz Office RT, która w pełni spolszcza oprogramowanie.

Na ten moment zapewne czekało wielu z was? Microsoft, w ramach „Patch Tuesday” udostępnił również uaktualnienie dla Windows RT oraz Office RT, która w pełni spolszcza oprogramowanie.

Przeczytaj koniecznie >> Czy Microsoft Surface jest zbyt drogi?

Jeśli ktoś z was kupił już tablet Surface (lub inne urządzenie z Windows RT), to zapewne zauważyliście, iż oprogramowanie nie oferowało polskojęzycznego interfejsu użytkownika? Po uruchomieniu witał nas język angielski. Nie wspominamy już o tym, że kupując Surface w Polsce musimy zaopatrzyć się również w dodatkową przejściówkę dla zasilacza.

Koniec końców, w miniony wtorek Microsoft udostępnił wiele aktualizacji (w tym nowy firmware dla Surface) oraz… nowe pakiety językowe dla Windows RT. Po instalacji wita nas polski język w interfejsie użytkownika, w tym również w pakiecie biurowym Office RT. To z pewnością miły gest ze strony giganta z Redmond, który zapewne przyczyni się do zwiększenia zainteresowania tabletami z nowymi okienkami dla architektury ARM w naszym kraju.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij