Gra Harvest na tablety z Windows 8 oraz RT już w Sklepie Windows

Dritone, 2013-05-05 09:57
0

Microsoft wprowadził do oferty Sklepu Windows nową grę – Harvest, która wcześniej dostępna była na platformę Windows Phone. RPG działa zarówno w Windows 8, jak i RT. Grę wyceniono na 23,99 złotych.

Przeczytaj koniecznie >> 8 aplikacji, które zwiększą twoją produktywność w Windows 8

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Gra Harvest jest jednym z ciekawszych tytułów w ofercie Microsoftu. RPG początkowo zaprojektowano z myślą o smartfonach z Windows Phone 7, a teraz z kolei grę można zakupić również na tablety z systemami Windows 8 i Windows RT. Harvest wyceniono na 23,99 złotych i jest dostępy pod tym adresem. Szkoda tylko, że Microsoft zapomniał o wersji trial. Niestety, tak jest w przypadku większości gier oferowanych w Windows Store.

Harvest cechuje się ładną, trójwymiarową grafiką, dostępem do osiągnięć w Xbox Live oraz rozgrywką przystosowaną pod kątem wyświetlaczy dotykowych. Gra zebrała bardzo dobre recenzje w przypadku platformy Windows Phone i zapewne nie inaczej będzie w nowej wersji dla “dużych okienek”.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Dritone

Redaktor prowadzący
Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.
Gry na tablety · Gry na Windows · Windows · · · · · · · ·