Udostępnij
Tweetnij

Surface Pro 9, Laptop 5 i Studio 3 blisko. Wycieka specyfikacja

Surface Pro 9, Laptop 5 i Studio 3 to nadchodzące komputery z Windows 11, które przygotowuje Microsoft. Ich premiera odbędzie się wkrótce, a tymczasem do sieci wyciekła częściowa specyfikacja techniczna. Zobaczmy sobie, co wiemy o wyposażeniu Surface Pro 9, Laptop 5 i Studio 3, których debiut jest blisko.

Surface Pro 9, Laptop 5 i Studio 3 to nowe komputery, które Microsoft zaprezentuje w październiku. Maszyny były już obiektem przecieków. Teraz do sieci wyciekła ich częściowa specyfikacja techniczna. Zobaczmy sobie, czego tak naprawdę mamy się spodziewać.

Microsoft Surface Pro 9 z procesorami Intela i ARM

Surface Pro 9 to nadchodzący tablet 2w1, który będzie dostępny w różnych konfiguracjach sprzętowych. W przypadku procesorów spodziewajmy się Intel Core i5-1245U lub Core i7-1265U i dotyczy to korporacyjnych wersji komputerów. W tym przypadku będzie nieco wyższe bazowe taktowanie rdzeni (odpowiednio 1,6 i 1,8 GHz), gdzie w przypadku Turbo będzie to bez zmian i nadal można liczyć na 4,4 lub 4,7 GHz. W komercyjnych wersjach dla klientów indywidualnych pojawią się nieco inne CPU i są to Core i5-1235U (1,3 GHz) oraz Core i7-1255U (1,7 GHz).

Surface Pro 9 Laptop 5 Studio 3 specyfikacja

Surface Pro 9 w wersji dla użytkowników biznesowych ponadto zaoferuje wsparcie dla platformy Intel vPro i wszystkie płynące z tego benefity. Pojawi się także wariant z CPU opartym na mikroarchitekturze ARM. Tutaj mamy spodziewać się procesora Microsoft SQ3 wywodzącym się z układu Snapdragon 8cx Gen3 firmy Qualcomm. Spodziewajmy się do 16 GB pamięci RAM (do 32 GB z Intelami) oraz dysku SSD o pojemności 128, 256 lub 512 GB (do 1 TB z Intelami) i modemu zapewniającego łączność z sieciami 5G.

Surface Laptop 5 w dwóch rozmiarach

Surface Laptop 5 to notebook, który również zostanie wprowadzony do oferty za kilka dni. Komputer będzie dostępny w różnych konfiguracjach sprzętowych. Do wyboru będą wersje z ekranami o przekątnych 13 i 15 cali. Następnie mamy procesory Intel Core i5-1245U lub Core i7-1265U. Pamięć RAM w mniejszym modelu będzie miała rozmiar do 16 GB, a w większym do 32 GB. Poza tym spodziewajmy się dysków SSD o pojemności 256, 512 GB lub 1 TB.

Microsoft Surface Studio 3 z mocną specyfikacją

Surface Studio 3 to komputer, który ma wyróżniać się górnopółkową specyfikacją techniczną. Maszyna będzie dostępna tylko z procesorami Intel Core i7 oraz 32 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym spodziewajmy się dysków SSD o pojemności do 1 TB, ale na wybranych rynkach może być to nawet więcej. Na komplet informacji musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij