Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 1903 to April 2019 Update

Windows 10 1903 to nadchodząca aktualizacja dla okienek, którą Microsoft opracowuje pod nazwą kodową 19H1. Okazuje się, że jej ostateczna nazwa to Windows 10 April 2019 Update, a więc obyło się bez niespodzianek. Taka nazwa dla wersji z numerem 1903 pojawia się w ostatnich buildach oprogramowania. Zmian więc pewnie nie będzie.

Windows 10 April 2019 Update. Pod taką nazwą spodziewajmy się następnej dużej aktualizacji dla „dziesiątki” z numerem 1903. Microsoft rozwija ją pod nazwą kodową 19H1 i to pierwszy raz, gdy porzucono kryptonimy Redstone. Wygląda jednak na to, że w przypadku finalnych nazw oprogramowania do zmian na razie nie dojdzie.

Windows 10 April 2019 Update pojawia się w ostatnich buildach „dziesiątki” dostępnych dla członków niejawnego programu testów okienek. Dokładnie po wpisaniu komendy Get-VMHostSupportedVersion w PowerShell. Dowód na to widzicie poniżej. W przeszłości nazwy nadchodzących uaktualnień dla systemu również wydobywano właśnie w ten sposób.

Windows 10 1903 19H1 April 2019 Update kiedy premiera Microsoft

Windows 10 1903 April 2019 Update dopiero wiosną

Microsoft niedługo będzie pomału finalizować prace nad Windows 10 1903. Aktualizacja April 2019 Update powinna być gotowa wiosną tego roku. Spodziewamy się, że premiera odbędzie się w kwietniu, ale na potwierdzenie tych przypuszczeń musimy jeszcze poczekać. Microsoft na razie nabrał wody w usta i nie ujawnił, kiedy udostępni kolejne uaktualnienie dla „dziesiątki”.

Windows 10 April 2019 Update wprowadzi nowe funkcje do okienek. W tym nowy tryb piaskownicy, jasny motyw czy udoskonalenia obejmujące menu Start. W rzeczywistości nowości (większych i pomniejszych) będzie znacznie więcej. Pozostaje tylko wierzyć, że Microsoft uniknie problemów, z którymi borykał się przy okazji wydania październikowej aktualizacji.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia

źródło: Twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij