Udostępnij
Tweetnij

Qualcomm nieopatrznie potwierdza Snapdragona 800 w Lumii 1520

Czy to omyłkowy wpis? Czy może komuś niechcący „się napisało”? Fakt pozostaje faktem – Qualcomm potwierdził na swoim Twitterze, iż Nokia Lumia 1520 otrzyma procesor Snapdragon 800.

Qualcomm potwierdza Snapdragon 800 w Lumii 1520

Czy to omyłkowy wpis? Czy może komuś niechcący „się napisało”? Fakt pozostaje faktem – Qualcomm potwierdził na swoim Twitterze, iż Nokia Lumia 1520 otrzyma procesor Snapdragon 800.

Przeczytaj koniecznie >> Pierwsze kroki z Windows 8 – nawigacja w interfejsie ekranu startowego [wideo]

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

„… we’re proud to be a part of that awesome device.”, czyli: „jesteśmy dumni, mogąc być częścią tak wspaniałego urządzenia”. Wypowiedź, choć jednoznaczna, została już na Twitterze Qualcomma zmieniona. Oznacza to, że albo ktoś wyszedł przed szereg, albo była to pomyłka i w Lumii 1520 nie znajdziemy rzeczonego układu.

Istotne jest to, że Qualcomm zarzeka się, iż wpis był omyłkowy, że informacja o tym, że na pokładzie Lumii 1520 pojawi się procesor Snapdragon 800, była „nieporozumieniem”. Zgodnie z zapewnieniami potentata, układ ten jest jeszcze w trakcie badań nad zaimplementowaniem weń 55-megapikselowego aparatu z obsługą obrazu stereoskopowego (3D).

Cóż… Wszystko wskazuje na to, że aby poznać prawdziwą i pełną specyfikację będziemy jednak musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalną prezentację flagowca Finów w październiku…

Źródło: WP Central

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij