Udostępnij
Tweetnij

GameCase doda fizyczne kontrolery do urządzeń z iOS

Jeśli lubicie grać na tablecie czy smartfonie, a w dodatku posiadacie urządzenie z iOS na pokładzie, to ten produkt jest zdecydowanie dla Was. GameCase to to akcesorium niezbędne dla każdego, mobilnego gracza.

Kontroler GameCase

Jeśli lubicie grać na tablecie czy smartfonie, a w dodatku posiadacie urządzenie z iOS na pokładzie, to ten produkt jest zdecydowanie dla Was. GameCase to to akcesorium niezbędne dla każdego, mobilnego gracza.

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Free Touchscreen Gaming Controls

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

GameCase top nic innego jak dołączany zestaw dwóch kontrolerów dla urządzeń z iOS, Nikogo nie trzeba przekonywać, że tego typu akcesoria są nieporównywalnie bardziej praktyczne od tradycyjnych, programowych kontrolerów, wyświetlanych na ekranie tabletu czy smartfona.

Każdy z dwóch elementów rozmieszczamy po dwóch stronach naszego urządzenia. GameCase wyposażono w dwa analogowe joysticki, zaś całość – obudowa i przyciski – mają wymiary identyczne z tymi, spotykanymi w konsolach. Powierzchnia kontrolera, czy jego obudowy, została pokryta materiałem gumopodobnym, antypoślizgowym. Jednocześnie producent zaznacza, że jego urządzenie to tylko kontroler do gier, a nie etui, które miałoby chronić tablet przed np. efektem upadku.

Urządzenie jest jeszcze w fazie rozwojowej. Nie znamy zatem jeszcze daty jego oficjalnej premiery, ani też jego ceny.

GameCase współprtacuje z iPadami 2., 3. i 4. generacji i iPadem mini, a także smartfonami iPhone 5, 5S, 5C i 4/4S. Jest kompatybilne z systemem Apple iOS 7 i MFi. Klikając na źródło możecie obejrzeć filmik prezentujący kontroler.

Źródło: GameCase

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij