Udostępnij
Tweetnij

Rufus 3.19 beta pozwala pominąć kolejne ograniczenia Windows 11

Rufus 3.19 beta to najnowsza odsłona popularnego narzędzia, które m.in. pozwala instalować Windows 11 na niezgodnych komputerach. Aplikacja w tej wersji pozwoli obejść kolejne ograniczenia. Tym razem dotyczą one konta Microsoft. Nowa edycja Rufus pozwoli zainstalować Windows 11 22H2 bez konieczności jego tworzenia.

Rufus 3.19 beta to kolejna poglądowa wersja narzędzia, które zapewne zna wielu z was. Przede wszystkim z racji jednej jego funkcji. Tą jest możliwość instalacji systemu operacyjnego Windows 11 na komputerach, które nie spełniają wymagań okienek. W nowej odsłonie dotychczasowe ograniczenia Microsoftu zostały wzbogacone o dodatkowe obejście.

jak zainstalować Windows 11 na komputerze bez TPM Rufus 3.19 beta

W Rufus 3.19 beta dodano możliwość obejścia wymogu, którym jest konto Microsoft. W trakcie instalowania Windows 11 22H2, czyli kolejnej edycji okienek. Wtedy nie trzeba go będzie tworzyć. Tutaj jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że w tym czasie komputer będzie musiał być odłączony od internetu.

Narzędzie Rufus 3.19 do tworzenia nośników Windows 11 na razie w wersji beta

Na razie jest to wersja beta popularnego narzędzia. Na finalne wydanie aplikacji Rufus z numerkiem 3.19 będziemy musieli trochę poczekać. Dlatego nie zdziwcie się, jeśli coś obecnie będzie w tym wydaniu działało nie tak. Program można pobrać z oficjalnej strony projektu.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla nowych okienek

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij