Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości Google 5.7 ujawniają reakcje. Będzie też rysowanie na obrazach

Wiadomości Google 5.7 w wersji beta ukrywają ciekawe funkcje. Pojawią się reakcje, które będzie można umieszczać pod wiadomościami. Następnie mamy rysowanie na obrazach. Planowane nowości ujawnia kod źródłowy aplikacji na Androida, który został prześwietlony przez serwis źródłowy.

Wiadomości Google 5.7 są już dostępne w wersji beta. Aplikacja ma w kodzie ukryte pewne nowości. Pierwszą są reakcje, a drugą rysowanie na obrazach. To oznacza, że takie funkcje wkrótce się pojawią. Choć nie ma pewności, że w tej konkretnej edycji aplikacji, gdy zostanie udostępniona w stabilnym kanale. Może to nastąpić później.

Wiadomości Google 5.7 skrywają cztery reakcje na animacjach

W kodzie Wiadomości Google 5.7 znajdują się różne reakcje. W becie aplikacji doszukano się nawet dla części z nich animacji i te możecie obejrzeć sobie poniżej. Oczywiście, będzie można w ten sposób reagować na otrzymane od znajomych wiadomości i oni również u siebie to zobaczą. Rozwiązanie zapewne spotka się z uznaniem.

Wiadomości Google 5.7 reakcje rysowanie na obrazach Wiadomości Google 5.7 reakcje rysowanie na obrazach Wiadomości Google 5.7 reakcje rysowanie na obrazach Wiadomości Google 5.7 reakcje rysowanie na obrazach

Następnie mamy wspomniane rysowanie na obrazach. Funkcja znana z innych aplikacji. Google pozwoli wybrać różne narzędzia oraz kolory. Następnie będzie można palcem rysować po obrazkach. Trudno powiedzieć, kiedy opcje te zostaną wprowadzone. Raczej w niedługim czasie.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij