Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.3 i watchOS 10.3 dostępne. Co nowego wprowadza aktualizacja?

iOS 17.3 i watchOS 10.3 to nowe uaktualnienia dla sprzętów z logo nadgryzionego jabłka. Co nowego wprowadza aktualizacja? Najwięcej nowości otrzymali właściciele iPhone’ów, w tym Ochronę skradzionego urządzenia. iOS 17.3 oraz watchOS 10.3 są już dostępne dla wszystkich użytkowników sprzętów Apple.

iOS 17.3 i watchOS 10.3 to nowe uaktualnienia dla iPhone’ów oraz zegarków Apple Watch, które zostały udostępnione dla wszystkich użytkowników zgodnie z zapowiedziami. Nastąpiło to po kilku dniach od wydania wersji RC. Co nowego tu znajdziemy? Aktualizacja wprowadza pewne nowości. Oficjalnej wykazy zmian widać niżej.

Aktualizacja iOS 17.3 – co nowego

Ta aktualizacja wprowadza dodatkowe środki bezpieczeństwa dzięki funkcji Ochrona skradzionego urządzenia. To wydanie zawiera także nową tapetę Unity upamiętniającą historię i kulturę Czarnych z okazji Miesiąca Czarnej Historii, a także inne funkcje, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń dla Twojego iPhone’a.

Ochrona skradzionego urządzenia

  • Ochrona skradzionego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo iPhone’a i Apple ID, wymagając Face ID lub Touch ID bez przywracania hasła do wykonania określonych czynności
  • Opóźnienie zabezpieczeń wymaga funkcji Face ID lub Touch ID, odczekania godziny, a następnie dodatkowego pomyślnego uwierzytelnienia biometrycznego przed wykonaniem wrażliwych operacji, takich jak zmiana hasła urządzenia lub hasła Apple ID

Ekran blokady

  • Nowa tapeta Unity honoruje historię i kulturę Czarnych z okazji Miesiąca Historii Czarnych

Muzyka

  • Współpraca przy listach odtwarzania umożliwia zapraszanie znajomych do dołączenia do Twojej listy odtwarzania i każdy może dodawać, zmieniać kolejność i usuwać utwory
  • Reakcje emoji można dodać do dowolnego utworu na wspólnej liście odtwarzania

Ta aktualizacja zawiera również następujące ulepszenia:

  • Obsługa hotelowa AirPlay umożliwia strumieniowe przesyłanie treści bezpośrednio do telewizora w pokoju w wybranych hotelach
  • Usługa AppleCare i gwarancja w Ustawieniach pokazuje ochronę obejmującą wszystkie urządzenia zalogowane przy użyciu Twojego Apple ID
  • Optymalizacje wykrywania awarii (wszystkie modele iPhone’a 14 i iPhone’a 15)
Ochrona skradzionego urządzenia iOS 17.3
Aktualizacja iOS 17.3 wśród nowości wprowadza funkcję Ochrona skradzionego urządzenia

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Aby uzyskać informacje na temat zawartości związanej z bezpieczeństwem w aktualizacjach oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę.

Aktualizacja watchOS 10.3 – co nowego

watchOS 10.3 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów, w tym nową tarczę zegarka Unity Bloom, która ma uhonorować historię i kulturę ciemnoskórych w ramach obchodów Miesiąca Czarnej Historii.

Apple wraz z iOS 17.3 i watchOS 10.3 udostępnia także aktualizacje macOS 14.3 Sonoma oraz tvOS i iPadOS z numerkami 17.3.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij