Udostępnij
Tweetnij

iOS 17.3 RC i iPadOS 17.3 RC dostępne. Co nowego wnosi aktualizacja?

iOS 17.3 RC i iPadOS 17.3 RC to nowe uaktualnienia dla iPhone’ów oraz iPadów, które Apple udostępniło testerom. To oznacza, że finalna aktualizacja dla wszystkich jest blisko. Co nowego znajdziemy w iOS 17.3 RC oraz iPadOS 17.3? Nowości w tych systemach nie brakuje. Apple udostępniło oficjalny wykaz zmian.

iOS 17.3 RC to aktualizacja, która do niedawna znajdowała się w fazie beta testów. Apple udostępniło finalny build deweloperom oraz członkom biorącym udział w publicznym programie pilotażowym. Wraz z iPadOS 17.3 RC. Uaktualnienie dla wszystkich użytkowników zostanie udostępnione za kilka dni. Co nowego tu znajdziemy? Oficjalny wykaz zmian oraz nowości widoczny jest poniżej.

Aktualizacja iOS 17.3 RC i iPadOS 17.3 RC – co nowego / wykaz nowości

Ta aktualizacja wprowadza dodatkowe środki bezpieczeństwa dzięki funkcji Ochrona skradzionego urządzenia. To wydanie zawiera także nową tapetę Unity upamiętniającą historię i kulturę Czarnych z okazji Miesiąca Czarnej Historii, a także inne funkcje, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń dla Twojego iPhone’a.

Ochrona skradzionego urządzenia

  • Ochrona skradzionego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo iPhone’a i Apple ID, wymagając Face ID lub Touch ID bez przywracania hasła do wykonania określonych czynności
  • Opóźnienie zabezpieczeń wymaga funkcji Face ID lub Touch ID, odczekania godziny, a następnie dodatkowego pomyślnego uwierzytelnienia biometrycznego przed wykonaniem wrażliwych operacji, takich jak zmiana hasła urządzenia lub hasła Apple ID

Ekran blokady

  • Nowa tapeta Unity honoruje historię i kulturę Czarnych z okazji Miesiąca Historii Czarnych

Muzyka

  • Współpraca przy listach odtwarzania umożliwia zapraszanie znajomych do dołączenia do Twojej listy odtwarzania i każdy może dodawać, zmieniać kolejność i usuwać utwory
  • Reakcje emoji można dodać do dowolnego utworu na wspólnej liście odtwarzania

Ta aktualizacja zawiera również następujące ulepszenia:

  • Obsługa hotelowa AirPlay umożliwia strumieniowe przesyłanie treści bezpośrednio do telewizora w pokoju w wybranych hotelach
  • Usługa AppleCare i gwarancja w Ustawieniach pokazuje ochronę obejmującą wszystkie urządzenia zalogowane przy użyciu Twojego Apple ID
  • Optymalizacje wykrywania awarii (wszystkie modele iPhone’a 14 i iPhone’a 15)
aktualizacja iOS 17.3 RC iPadOS 17.3 co nowego nowości Apple iphone
Co nowego wprowadza iOS 17.3 RC? Apple udostępniło wykaz zmian i nowości

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Aby uzyskać informacje na temat zawartości związanej z bezpieczeństwem w aktualizacjach oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę.

Apple udostępni iOS 17.3 i iPadOS 17.3 dla wszystkich za kilka dni

Wydania RC aktualizacji iOS 17.3 oraz iPadOS 17.3 skierowane są do testerów i deweloperów. Ci mają teraz kilka dni, aby sprawdzić, że wszystko działa jak należy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to oprogramowanie powinno zostać oddane w ręce wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów na początku przyszłego tygodnia. Pewnie nastąpi to w poniedziałek lub wtorek.

Apple niedługo po udostępnieniu finalnych wersji nowych aktualizacji powinno rozpocząć beta testy kolejnych uaktualnień. Mowa oczywiście o iOS 17.4 i iPadOS 17.4, które zapewne też wniosą pewne nowości, być może też nowe emoji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla słuchawek AirPods

Chcesz wiedzieć więcej? Obserwuj nas koniecznie w Google News!

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij