Super Mario Run może skutecznie wyczerpać twój pakiet internetowy

Marcelina Poznańska, 2016-12-17 09:22
0

Super Mario Run, czyli najnowsza gra Nintendo na urządzenia Apple’a, bije rekordy popularności w App Store. Tytuł potrzebuje jednak do rozgrywki ciągłego połączenia z internetem i co jakiś czas pobiera nowe dane. To sprawia, że w dosyć szybki sposób wasz pakiet internetowy w abonamencie może zostać wyczerpany.

Super Mario Run udostępniono w App Store dwa dni temu. Gra pobiła rekordy popularności. Głównie z racji tego, że można ją pobrać za darmo. Oczywiście, bez odblokowania dodatkowej zawartości (co kosztuje 9,99 euro) długo nie pogracie.

Super Mario Run

Nintendo zabezpieczyło się przed piratami i rozgrywka możliwa jest tylko w przypadku nawiązania połączenia z internetem. Pocketnow raportuje, że gra pobiera co godzinę około 40-60 MB danych. To oznacza, że grając przez dwa tygodnie, średnio po 2-3 godziny, Super Mario Run pobierze już ponad 2 GB danych. Całkiem sporo. I jeśli gracie w drodze do pracy bez połączenia z siecią Wi-Fi, to musicie liczyć się z tym, że gra może skutecznie wyczerpać pakiet internetowy dostępny w waszym abonamencie. Oczywiście, w zależności od tego, jak dużo internetu daje wam operator.

Super Mario Run na razie nie jest dostępne na urządzenia z Androidem. Po sieci krążą fałszywe pliki APK z grą, ale powinniście się ich wystrzegać. Nintendo zamierza wprowadzić grę do Sklepu Play później w 2017 roku.

źródło: pocketnow

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Gry na iOS · Gry na tablety · · · · · · · ·