Udostępnij
Tweetnij

Super Mario Run może skutecznie wyczerpać twój pakiet internetowy

Super Mario Run, czyli najnowsza gra Nintendo na urządzenia Apple’a, bije rekordy popularności w App Store. Tytuł potrzebuje jednak do rozgrywki ciągłego połączenia z internetem i co jakiś czas pobiera nowe dane. To sprawia, że w dosyć szybki sposób wasz pakiet internetowy w abonamencie może zostać wykorzystany.

Super Mario Run, czyli najnowsza gra Nintendo na urządzenia Apple’a, bije rekordy popularności w App Store. Tytuł potrzebuje jednak do rozgrywki ciągłego połączenia z internetem i co jakiś czas pobiera nowe dane. To sprawia, że w dosyć szybki sposób wasz pakiet internetowy w abonamencie może zostać wyczerpany.

Super Mario Run udostępniono w App Store dwa dni temu. Gra pobiła rekordy popularności. Głównie z racji tego, że można ją pobrać za darmo. Oczywiście, bez odblokowania dodatkowej zawartości (co kosztuje 9,99 euro) długo nie pogracie.

Super Mario Run

Nintendo zabezpieczyło się przed piratami i rozgrywka możliwa jest tylko w przypadku nawiązania połączenia z internetem. Pocketnow raportuje, że gra pobiera co godzinę około 40-60 MB danych. To oznacza, że grając przez dwa tygodnie, średnio po 2-3 godziny, Super Mario Run pobierze już ponad 2 GB danych. Całkiem sporo. I jeśli gracie w drodze do pracy bez połączenia z siecią Wi-Fi, to musicie liczyć się z tym, że gra może skutecznie wyczerpać pakiet internetowy dostępny w waszym abonamencie. Oczywiście, w zależności od tego, jak dużo internetu daje wam operator.

Super Mario Run na razie nie jest dostępne na urządzenia z Androidem. Po sieci krążą fałszywe pliki APK z grą, ale powinniście się ich wystrzegać. Nintendo zamierza wprowadzić grę do Sklepu Play później w 2017 roku.

źródło: pocketnow

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij